Skocz do zawartości

Samodzielna Nieletnia W Usa?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nowy Jork i koniecznie miasto Nowy Jork, bo tylko tam mogę liczyć na pomoc (w razie wypadkow) dalekich znajomych rodziny.

Ale prywatne sa okruuuuutnie drogie, czyż nie? Jeżeli kosztowalyby do 4, 5 tys $ rocznie, to dałoby się przeżyć, ale patrząc na ceny widziałam od 15tys w górę nawet do 35tys $!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tylko tam mogę liczyć na pomoc (w razie wypadkow) dalekich znajomych rodziny.

mozesz liczyc ale czy napweno?aby sie nie okazalo ze duzo ktos mowi a malo potem robi

aby nie bylo tak ze radze se sama i nie moj biznes ...

ale tego Ci oczywiscie nie zycze abys tego doswiadczyla

sa takie szkoly ze sa drogie ale sa takie ze wyjdzie to w miare ale to musisz pisac do danej szkoly o tym,plus pytac sie o zamieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna dziewczyna, ktora jest tam juz, polecila mi szkole na East Village, ale najpierw tam polecieć na turystycznej, załatwic szkole, wrocic do ambasady w pl z i20 i dokumentami i zmienic turystyczna na studencka. Tylko ze dodatkowym wydatkiem beda bilety, ale to juz nie jest najwazniejsze.

Czy to dobry pomysl?

PS. Bo szkoly przeciez rzadko odpisuja przez maile, szczegolnie w wakacje robic? Jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz wize turystyczna i mozesz tak leciec to czemu nie

gorzej jak takiej wizy nie otrzymasz a jak pujdziesz po studencka to moga miec jakies ale ze nie dostalas turystycznej to idziesz teraz po ta wize..

nie ma takiego czegos jak zmiana wizy a jest wystapienie o nowa wize ...i moze byc tak ze taka wize otrzymasz lub tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tak zrobie. trudno, wydam na bilety dwa razy wiecej, ale nie bede nic zalatwiala w ciemno. no... prawie.

aha i jeszcze - o czym warto wspominac, o czym nie warto wspominac przy staraniu sie o wize turystyczna lub studencka? dodam, ze nie jade do zadnej rodziny, nie mam nikogo nielegalnie tam i wiem, ze trzeba mowic, ze zaraz po zakonczeniu roku sie wroci, albo ze nie chce sie tam zostawac. trzeba mowic o swoim zwiazku z Polska, czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...