Skocz do zawartości

Dokumenty Na Interview


Eszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Za miesiac mam initial interview, wlasnie dostalam I-797C no i zaczynam sie troche denerwowac. Pani Karina bardzo mi pomogla w prawidlowym wypelnieniu dokumentow. Jeszcze raz pieknie dziekuje.

1.Rozumiem ze na interview musze zabrac ze soba wszystkie dokumenty, ktore juz raz zostaly wyslane?

2.Czy moje swiadectwo urodzenia musi byc w oryginale. Mam kolorowy skan, ktory jest jak oryginal, wiec nie wiem, czy mam prosic o doslanie tego oryginalu z Polski?

3. Maz ma dzieci z poprzedniego malzenstwa, czy na interwiev mam przyniesc tez swiadectwa urodzenia tych dzieci?

4. Jezeli chodzi o material dowodowy na nasze malzenstwo, czy moge zabrac ze soba potwierdzenie ze maz zalozyl firme i mnie umiescil jako owner/manager name (czyli figurujemy razem). Pytam dlatego, poniewaz jest to dobry dowod moim zdaniem, ale zasatnawiam sie, czy nie beda podwazali faktu, ze ja jestem owner, a przeciez nie mam pozwolenia na prace. Fakt jest taki, ze firma jest zarejestrowana, natomiast biznesu nie prowadzimy, poniewaz wlasnie czekamy na pozwolenia na prace dla mnie.

Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o material dowodowy na nasze malzenstwo, czy moge zabrac ze soba potwierdzenie ze maz zalozyl firme i mnie umiescil jako owner/manager name (czyli figurujemy razem). Pytam dlatego, poniewaz jest to dobry dowod moim zdaniem, ale zasatnawiam sie, czy nie beda podwazali faktu, ze ja jestem owner, a przeciez nie mam pozwolenia na prace.

Nie musisz miec pozwolenia na prace zeby byc wlascicielem firmy. Poprostu nie mozesz w niej pracowac a to calkiem inna rzecz.

Na pewno odezwa sie tutaj osoby, ktore ten proces przechodzily i cos ci jeszcze doradza. Przeszukaj tez forum, juz byly takie tematy.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinnas miec do wgladu orginaly wszystkich dokumentow, ktorych kopie im wyslalas. Jesli wyslalas orginaly to nie musisz sie starac o kolejne orginaly. Mowie teoretycznie, bo nie zawsze chca zobaczyc orginal na interview. Na moim interview nie chcieli ogladac mojego aktu urodzenia, aktu urodzenia meza ani nawet aktu slubu. Wszytkie kopie mieli w moich aktach i o orginaly nie pytali. Ale kazdy urzednik ma prawo o nie zawolac do weryfikacji. Powodzonka i pozytywnego przejscia przez spotkanie z urzednikiem immigracyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powinnas miec Oryginaly ; moze nikt o nie nie zapytac.

Zabierz ze soba doslownie wszystko co macie na 2 nazwiska!!! Wszystko co przyjdzie ci do glowy; (jak to Pani Karina mi powiedzala- lepiej wiecej niz mniej)

Czasami drobny papierek moze zmienic twoja sytuacje i uniknac zbednego stresu.

Poukladaj w domu i poprzegladaj wszystkie dokumenty- badz profesjonalnie przygotowana na rozmowe- jak padnie pytanie o jakis dokument abys mogla go znalezc dosc szybko a nie wertowac godzinami;

Dla upewnienia sie jak przebiega Interview i o co moga cie pytac mozesz poczytac sobie moje dosc obszerne sprawozdanie moze ci to sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...