Skocz do zawartości

Kilka Pytan Dot. Gc


sector

Rekomendowane odpowiedzi

kartki juz I-94 nie wypelniasz ,aby celna ,,plus jak masz powyzej 10.000 dol us musisz to zglosic celnikowi i wypelniasz druk..

nie bedziesz miec rozmowy tak jak turysci,obywatele-rezydenci a zostaniesz skierowana do innego urzednika ktory sprawdzi Twoje dane,paszport i sprawdzi koperte ktorej nie nalezy otwierac ..potem powie welcome in USA

w paszporcie bedziesz miec pieczatke ze masz staly pobyt-czytalas juz na stronie ambasady o tej pieczatce .jak masz numer SSN z napisem tylko z pozwoleniem na prace to wymien to w urzedzie i dostaniesz bez tego napisu..a i pamietaj ze nie zmieniaj adresu podanego w papierach gdzie ma przyjsc zielona karta bo czasami moze i tak przyjsc na stary..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Sly - super mini podsumowanie :rolleyes:

czyli zielony swistek (celny) - tak :P

tylko skad mnie skieruja do tego innego urzednika? czyli wpierw mimo wszystko do tych urzednikow co wszystkich a potem mnie skieruja, czy po prostu 'lapac' jakiegos urzednika i zapytac dokad mam isc dalej? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w paszporcie bedziesz miec pieczatke ze masz staly pobyt-czytalas juz na stronie ambasady o tej pieczatce .jak masz numer SSN z napisem tylko z pozwoleniem na prace to wymien to w urzedzie i dostaniesz bez tego napisu..a i pamietaj ze nie zmieniaj adresu podanego w papierach gdzie ma przyjsc zielona karta bo czasami moze i tak przyjsc na stary..

tak, tak - przeczytalam stemplu w paszporcie na stronie ambasady USA

numer SSN z napisem 'brak pozwolenia na prace' - polece do SS biura i wymienie na takie bez napisu.

Adresu nie zmieniam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...