Skocz do zawartości

Ulubione Miasto W Usa


MG5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A zastanawiałeś się na jakiej zasadzie wyemigrować do USA? Bo to nie jest jak na dzień dzisiejszy taka łatwa sprawa... A co do tematu to zależy czego oczekujesz od miasta, czy dobrej komunikacji miejskiej, czy pogody, lub może chcesz by było dużo polaków i polskie dzielnice...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem, że to nie taka łatwa sprawa, ogólnie to myślałem zawsze żeby sobie przez 2/3 lata zwiedzić USA np. jeżdzić na wakacje, poznać a potem wyemigrować.

Co do miast to ostatnio maks sie jaram LA, podoba mi się też NYC - taka wielka metropolia, ale już nie ta pogoda. Chicago jakoś nigdy mnie nie ciągnęło - tak naprawdę b. mało o tym miejscu wiem. Może Miami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde miasto ma swój urok wg mnie :) i La, i SF i LV i NYC i Miami... Można wymieniać dalej ;) Jeżeli chodzi o widoki, pogodę, spędzanie wolnego czasu to Miami super sprawa... ;) Najlepszym rozwiązaniem, tak jak powiedziałeś, to pojechać i pozwiedzać, i zobaczyć co najbardziej odpowiada. Jeżeli nic się w prawie nie zmieni to sposobem na emigracje jest ślub z obywatelem stanów (najłatwiejszy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jechać na wizie turystycznej i się ożenić z amerykanką, zostać tam i mieć już wszystko załatwione a potem rozwód?

i nie ma innego sposobu bo to mi się trochę nie widzi ...

wracając do tematu piszcie wasze ulubione miasta w US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MG5 moze zacznij od tematow o zielonej karcie

i nie wierz w takie cos ze slub i GC,bo bywa czasami tak ze idziesz na rozmowe a wychodzisz bez GC oraz z nakazem opuszczenia USA\

to samo znalesc tam kogos na slub nie jest takie proste i latwe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...