Skocz do zawartości

Ulubione Miasto W Usa


MG5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Joanna dlaczego nie prawda?poniewaz nie napisalas o pewnych sprawach

slub z milosci i ze osoba specjalnie nie przyleciala na slub i legalizacje pobytu -wtedy taka osoba moze dostac i utrzymac GC w innym przypadku moze byc roznie..

wiem co chcialas napisac ale czasami nalezy dodac cos do tego .

Mg5 jak urzad polapie sie ze slub byl na GC to mozesz miec duze problemy ..do tego jak dziewczyna-kobieta bedzie myslec ze bierzesz slub z milosci a Tobie bedzie chodzic po glowie GC to moze daruj sobie takie cos ,bo sobie i innym osobom zle tym zrobisz.

spotkalem juz takie kobiety-dziewczyny ktore potem nie wierza ze moze cos byc z milosci ..

chyba ze znajdziesz takie osoby co beda wiedziec co i jak.

gal dobrze napisales o tych urokach ----

a czasami chodzi o cos takiego jak zona,rodzina,znajomi wiec trudno cos napisac o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałam, że skutkuje odebraniem zielonej karty, tylko że MOŻE skutkować.

Faktycznie mogłam dodać, że dla papierów nie ma co zawierać małżeństwa, bo musi być to małżeństwo bona fide, o czym można i należy przeczytać właśnie tu na forum, nim się podejmie jakąkolwiek decyzję.

Wiem, że nie zawsze to, co dla mnie jest oczywiste, dla innych również takie jest.

Za to niedopowiedzenie przepraszam.

Ale odpowiedź Jim Bean też była bardzo szczątkowa i chyba nie do końca prawdziwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...