Skocz do zawartości

Bilet W Jedną Stronę


pixies

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mniej więcej półtora roku temu, na lotnisku w Chicago, byłam świadkiem takiej sytuacji, że urzędniczka imigracyjna podczas rozmowy zapytała jednego chłopaka o bilet powrotny. On powiedział, na kiedy ma ten bilet wykupiony, ale nie mógł go pokazać, bo nie miał go fizycznie- miał bilet elektroniczny i nie wydrukował jego potwierdzenia. Został wprawdzie wpuszczony, ale urzędniczka ostrzegła go, że następnym razem w takiej sytuacji nie zostanie wpuszczony do USA. Tak więc, jak zawsze uprzedza sly6, może być różnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie apropo zagadnienia biletu powrotnego: Za 2 tyg lece LOTem do Chicago.Gdy zakupiłem bilet , na email przyszeł mi elektroniczny bilet w którym zawarte sa moje dane , numer biletu , plan trasy(trasa tam i spowrotem) itp. Jeśli urzędnik emigracyjny zapyta mnie o bilet powrotny to mam mu przedstawic własnie ten wydrukowany ten bilet elektroniczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam wszystkich,

Chciałabym zakupić bilet do Newark, ale nie wiem dokładnie kiedy chcę wracać, więc nie chcę kupować powrotnego. Czy na immigration mogą wystąpić problemy? Mam wizę turystyczną ważną przez 10 lat.

Powinnas wiedziec kiedy i skad chcesz wracac bo to maja byc zaplanowane wakacje a nie wyjazd w stylu pojedziemy- zobaczymy- moze zostaniemy i popracujemy:P

Bylam w Stanach juz 3 razy i chyba wyglada, ze mam pecha, bo zawsze kaza mi pokazywac bilet powrotny....

dziwne ze kaza pokazywac? przeciez teraz bilety sa elektroniczne wiec i tak widza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...