Skocz do zawartości

Zycie Codzienne(koszty)


kamilos892

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otoz za niemal dwa miesiace wyprowadzam sie wlasnie do Chicago i chcialbym dowiedziec sie cos o kosztach zycia tam. Chodzi mi o jedzenie i podstawowe rzeczy np oplaty za gaz itp. Jade narazie na probe a jesli sie ulozy to na stale;) Jesli ktos moglby mi zobrazowac i nieco przyblizyc temat bylbym wdzieczny.

Nie chodzi mi typowo o Chicago tylko rowniez bede zadowolony jesli ktos opowie mi o tym ogolnie jak to wyglada w stanach.pytam by modz sie przygotowac ile bede potrzebowal pieniedzy na dobry poczatek itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten okres 2 miesiecy jade do takiej dalszej rodziny. Wiadomo by sie zorientowac w sytuacji itp itd a zamierzam pracowac w budownictwie jako pracownik budowlany badz wykonczenia wnetrz czyli to czym sie tu trudnie. A co do tego na jakie stawki mozna liczyc i czy sie oplaca czy lepiej wybrac inna prace a jesli tak to jaka?

Poza tym jesli chodzi o auta w USA Na jakie modele zwracac uwage co warto kupywac i na co zwracac uwage przy kupnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co zwrocic uwage to na umowe i jak nie znasz jezyka albo prawa to poradz sie kogos odpowiedniego

nie kupuje sie tez na tzw ladne oczy ,,jesli ktos cos mial wymienic to dlaczego tego nie zrobil?koszta-brak czasu lub tez cos powazniejszego kryje sie

a znasz sie jakos na mechanice,blacharce?

co do pracy to kazda praca legalna bedzie lepsza od nielegalnej i nawet jesli bedziesz robic za 10 dol nielegalnie a ktos legalnie za 8 dol to ta druga osoba bedzie mogla kogos sciagnac za nieplacenie mu w terminie a tutaj jako nielegalny moze byc roznie i mozesz i 2 miesiace robic a dostac 1/4 wyplaty i to juz bedzie sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...