Skocz do zawartości

Kontrola Na Lotnisku


Rekomendowane odpowiedzi

Miromat fakt pisze jak pisze,moze to gorycz,moze to wscieklosc a moze cos innego..kazdy inaczej to bedzie widziec i pojmowac

a co chce tym pokazac ,napewno nie to co piszesz i nawet to nie jest mi w glowie

nalezy pisac co siedzi w czlowieku,czego oczekuje,pragnie,,zobacz ile osob pyta sie o cos czego nie ma,czego pragnie jak GC,jak spokoju w rodzinie i teraz jak kto znajduja maja sie ok i ida dalej,,ja znow stoje w tzw miejscu z pewnymi sprawami.

jesli bym sie tak uzalal to w kazdym poscie bylo by to widac,nikomu bym w niczym nie pomogl a pisal--nikt mi nie pomogl to ja nikomu nie pomoge bo i po co?a co ja robie,.,,jest mi zle ,nie dobrze ale jak moge sprawic komus dobrze,pokazac droge oraz ktos moze sie poczuc ok to czemu nie?niech ta osoba sie czuje dobrze,niech ma otwarta droge do szczescia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a co do sprawy z tym pobytem to sa tacy ze nie wierza w takie pobyty a wiec jak spotkamy takie osoby na granicy to sie to moze zle skonczyc i z tym nalezy sie liczyc .

chyba ze umiem sie wytlumaczyc .

ps co do pozytywow to w sobote rozmawialem ze znajoma i Ona ma zaproszenie do sasiadki ,a ile tam moze byc?a no tyle ile moze wiec to jest takie cos mozliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...