Skocz do zawartości

Ewaluacja Dyplomu


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was, dobrzy ludzi:), wie jakie firmy zajmujace sie ewalucja dyplomow spoza ganic US sa najbardziej akceptowane i szanowane przez USCIS? Ewaluacja potrzebna mi jest do sprawy sponsorowania pracowniczego...slyszlam ze WES jest jedna z najlepszych jednak nic nie wiem jak sytuluje siena #1 w rankingu USCIS??? Stokrotne dzieki za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze robie przez WES - jestem tez bardzo zadowolona i nigdy nie mialam problemow z immigration (a warto wiedziec, ze USCIS czesto podwaza ewaluacje robione przez rozne organizacje). Ja zawsze radze ludziom zeby robili w WES, bo wiem, ze nie bede miala RFE z powodu dyplomu, a WES jest w miare tani i robia wszystko sprawnie, szybko i dobrze. Ale jest wiecej organizacji - trzeba poszukac, sprawdzic itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Witam wszystkich, mysle o zamowieniu ewaluacji mojego dyplomu magisterskiego z lat 80-tych uzyskanego po 4 latach studiow. Mysle, ze moj 4-letni tryb byl intensywny , lecz nie mam pojecia o jaka calkowita ilosc godzin zajec chodzi w przypadku studiow 5- letnich lub 3 lata licencjatu plus 2 lata magisterskie. Czy ktos moglby podac mi taka informacje abym mogla porownac moj program z innyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie trudno. Dlatego że tzw. credit hours są liczone inaczej w przypadku wykładów, a inaczej w przypadku zajęć praktycznych (o ile takowe były). WES robi niezłe zamieszanie - może być tak że uznają że masz masters po 4 latach studiów, a czasem uznać że masz tylko bachelors. Są też różne wymagania dla poszczególnych kierunków. Wpisz w Google "credit hours required masters degree" i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jackie, czy mozesz blizej wyjasnic ,podac jakis przyklad, czy godziny dotyczace ,pracy magisterskiej /seminarium magisterskie/ maja jakies szczegolne znaczenie? Znalazlam na google jakies rtozwazania na temat pracy dyplomowej + obrony versus bez obrony w swietle uznawania masters

mi seminaria mgr i laboratoria mgr normalnie przleiczyli na kredytogodziny (wg. tych samych zasad co inne przedmioty). np na moim suplemencie na laboratoria mgr mialam starsznie duzo godzin i mi chyba z 7 kredytow za to przyznali. robilam ewaluacje w ece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...