Skocz do zawartości

Pilne Pytanie: Opłaty Za Rozmowy Skype-stacjonarny


DorotaN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem Cingualr (AT&T) i płaciłem za odebrane smsy i rozmowy. Chyba, że ktoś dzownił z mojej strefy numeracyjnej to wtedy jakoś inaczej to była. W USA nie ma międzyoperatorskich stawek MTR jak to jest w Polsce, koszty są rozkładane na dzwoniącego i odbierającego. Oczywiście w niektórych planach taryfowych u niektórych operatorów będą jakieś wyłączenia w lepszych ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mam obecnie najtańszą opcję prepaid z AT&T i stawki to $.25 za minutę w USA, chyba z $10 za minutę do Polski, $.20 za SMS w USA i coś koło $1 za SMS do Polski. Za odebrane, zarówno SMS jak i połączenia jest dokładnie taka sama opłata. Z tym jest różnie, w moim przypadku to najgorsza możliwość, ale jak się wykupi odpowiedni abonament to można mieć wszystko za friko w cenie abonamentu. Abonament na takich warunkach to koszt rzędu $75/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w takim razie operator AT&T pobiera opłaty także za otrzymanie sms-a z bramki/strony internetowej?

a to sa bramki sms dla AT&T???

jest jedna zasada - AT&T nalicza oplaty za wszystko :) nawet za to ze przedluzasz z nimi umowe (jak dla mnie to jakis absurd!).

nie sadze zeby odrozniali czy sms przychodzi z innego telefonu czy bramki. sms to sms i trza placic.

co najgorsze nawet jak sobie czlowiek juz wykupi te nielimitowane sms to i tak za miedzynarodowe trzeba placic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie najtańszą opcję prepaid z AT&T i stawki to $.25 za minutę w USA, chyba z $10 za minutę do Polski, $.20 za SMS w USA i coś koło $1 za SMS do Polski. Za odebrane, zarówno SMS jak i połączenia jest dokładnie taka sama opłata. Z tym jest różnie, w moim przypadku to najgorsza możliwość, ale jak się wykupi odpowiedni abonament to można mieć wszystko za friko w cenie abonamentu. Abonament na takich warunkach to koszt rzędu $75/miesiąc.

taaaa jasne. ja tym darmozjadom pona $100 na miesiac place i sms za friko nie mam. miedzynarodowe sms to dla nich zupelnie inna kategoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...