Skocz do zawartości

Pilne Pytanie: Opłaty Za Rozmowy Skype-stacjonarny


DorotaN

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to chodzi. Forum to miejsce na pomoc i dzielenie sie wiedza, ale rowniez na narzekania czy uwagi. Nie traktuj tego tak serio.

Po prostu uwazam, ze porownanie zarobkow i cen daje pelniejszy obraz sytuacji.

Nie traktuje tego tak serio.

Ale nikt nie wskazał, jak wielką część jego zarobków pochłaniają mu wydatki za komórkę, nie czułam więc potrzeby porównywania tego do czegokolwiek.

Co nie zmienia faktu, że opłaty za smsy przychodzące brzmią dla mnie absurdalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Te $75/miesiąc to miałem na myśli ogólnie, a nie konkretnie w AT&T.

no to już wiemy, że do ogolnie at&t sie nie zalicza :)

co do zarobkow i porownywania oplat za tel - kurcze w Polsce wydawalam mniejsza czesc moich zarobkow na telefon. tutaj musze placic za uslugi ktorych nie chce a nie moge w zamian dostac tych ktore chce! wiec place astronomiczne rachunki korzystajac z tefelonu 3 razy na miesiac kiedy musze zamowic pizze :unsure: t icho oferty sa chyba dobre tylko dla tych ktorzy wisza na telefonie 5h dziennie.

poza tym oblsuga klienta jest TRAGICZNA. co chwila jakies pomylki jakies dziwne oplaty potem dzwonisz do indii (bo tutaj jak sobie pojdziesz do salonu z zywym czlowiekiem pogadac to niewiele zazwyczaj zalatwisz -oni nie maa dostepu! - absurd)

no i nic nie rozumiesz co ci tam gadaja bo ich akcent jest tak silny ze masakra. ostatnio trafilam na takiego, co jeszcze tak cicho gadal ... masakra!

i mi jeszcze mowi ze musze placic i tyle (za cos za co placic nie mialam wg innego pracowinika tej diabelskiej firmy). kazalam sie laczyc z szefem - bite 45 min czekania na telefonie (ale sie nie ugielam!) i pani mi uroczo oznajmila ze mam racje i placic nic nie musze! no czysta paranoja........

z daleka od at&t. i jeszcze nigdzie nie maja zasiegu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
WItam,

Mam pytanie: Czy jeśli ja dzwonię z Polski ze Skype'a do USA na telefon stacjonarny, to czy ta osoba, która odbierze w USA będzie ponosić jakiekolwiek koszty tej rozmowy, czy tylko ja?

Pozdrawiam

a nie lepiej skorzystac z uslugi Polski Numer www.polskinumer.pl i wszyscy dzwoniacy do Ciebie z Polski beda placili za polaczenie lokalne a Ty odbierasz za free ?

Korzystam z tego od 2 tygodni i jestem mega zadowolony, moi znajomi w Polsce tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...