Skocz do zawartości

Pytanie Dot. Ds160 I Hotelu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu myślę o wyjeździe turystycznym z żoną do USA. Ona nigdy tam nie była, ja byłem 2 razy, mam ważną jeszcze C1/D. Z tego co widziałem w DS 160 trzeba wisać datę wyjazdu/powrotu. Niestety nie jestem w stanie tego określić, ponieważ nie zacznę niczego przygotowywać do momentu otrzymania wizy. Pierwszą podróż planuję do NY, na 8-9 dni, najlepiej między kwietniem, a wrześniem 2011. Co mam w takim razie wpisać we wspomnianym formularzu??

I jeszcze jedno, ale nie wiem, czy to odpowiednie miejsce na forum (piszę tu po raz pierwszy). Chciałbym wstępnie poszukać odpowiedniego hotelu i nie wiem, jak się do tego zabrać Niestety nie znam się na topografi miasta. Chodzi o to, by była to bezpieczna okolica, z dobrym dojazdem do głównych atrakcji turystycznych i niedrogo (potrzebuję pokój 2-osobowy). Czy ktoś może mi coś polecić i wyjaśnić, co to znaczy niedrogo w NY (jakiego rzędu są to pieniądze)??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznajomość topografii miasta i okolic to nie problem, możesz się z nią zapoznać na mapquest.com. Hotelu powinieneś szukać w New Jersey, np. w Hoboken albo Union City. Często hotele mają jakiś shuttle do miasta, który za niewielkie pieniądze zawozi gości rano do NYC a wieczorem odbiera z umówionego miejsca.

Niedrogi hotel w tych okolicach oznacza pokój w cenie +\- 80$/doba (ze śniadaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam jeszcze pytanie dot. DS 160. W instrukcji wypełniania tego dokumentu jest napisane, żebym zapisywał dane. I jednocześnie napisane jest, że samo klikanie SAVE nie jest wystarczające, najlepiej zapisać to na twardym dysku komputera. Czy ktoś mi może wytłumaczyć, jak to zrobić? I - to by był najlepszy patent - czy jest możliwość zapisania tego dokumentu na Pendrivie? Dlaczego pytam? Otóż niestety nie mam laserowej drukarki, a z doświadczenia wiem, że drukując na atramentowej będę miał problem z kodem kreskowym, którego czytnik może nie widzieć. Chciałbym uniknąć łażenia do kawiarenki i pisania tam - w domu na spokojnie zawsze lepiej.

I jeszcze z trochę innej beczki. Czy w pobliży ambasady w Warszawie jest jakiś parking strzeżony? A jeśli nie ma, to czy mógłby mi ktoś napisać jak komunikacją miejską dojechać z dworca PKP Warszawa Centralna?

Z góry dziękuję z pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi to byc dobra drukarka a nie czy czarno biala czy tez kolorowa

A ważne jest, czy atramentowa, czy laserowa? Gdy kilka lat temu ubiegałem się o C1/D wydrukowałem na atramentowej, w kolejce podszedł jakiś pracownik z czytnikiem chyba, cyknął i powiedział, że niestety, ale kod jest nieczytelny i kazał mi wydrukować jeszcze raz, tym razem na laserowej. Już sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...