Skocz do zawartości

Pytania O Wize


maly1011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Obecnie mieszkam w UK od 4 lat gdzie rowniez pracuje,Mam zamiar wraz z kolega zlozyc wniosek o wize do USA.

Wyjezdzam w zamiarze znalezienia pracy i zostania w USA na kilka dobrych latek.

Czytalem rozne fora oraz komunikaty na temat vizy.Mam do was kilka pytan choc wiem ze pewnie takich pytan juz bylo ze 100

ale mam nadzieje ze mi pomozecie :

Jak wyglada rozmowa o wize?

O jaka wize najlepiej sie starac?

Na jaki okres sie dostaje wize?

A co jesli juz data waznosci wizy minie i nie opuszcze USA? Czy moge dalej pracowac legalnie?

Zgory dziekoje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem rozne fora oraz komunikaty na temat vizy.Mam do was kilka pytan choc wiem ze pewnie takich pytan juz bylo ze 100

Masz rację, poruszane było ze 100 (jak nie więcej) razy. Proponuję najpierw przejrzeć forum, a potem zadawać konkretne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i tak naprawdę nic nie znalzlem B) sam byłem adminem bardzo popolarnej strony i rozumie ze nie chce wam się kolejny raz pisać na podobne tematy ale pomyscie ile czasu wam zajmie odpisanie na mojego posta a ile mi na znalezienie odpowiedzi? Spoko jeśli mi nie pomozecie to poszukam kolejny raz, a jak nie to może na innym forum ludzie bedą bardziej pomocni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaka wize najlepiej sie starac?

Jezeli chcesz tam legalnie pracowac to generalnie H1B lub H2B - jezeli spelniasz wymogi i znajdziesz pracodawce.

Realne szanse? - male.

Jak wyglada rozmowa o wize?

Po co? gdzie? do kogo? za co? na jak dlugo? i tym podobne ,

Na jaki okres sie dostaje wize?

Najwieksze szanse masz na wize turystyczna, ktora upowaznia do pobytu do 6 miesiecy ( na ogol) ale oczywiscie nie mozna na niej legalnie pracowac. Mozna pracowac nielegalnie - za niskie stawki, bez gwarancji zaplaty, wsrod silnej konkurencji narodow Ameryki centralnej i wczesniej przybylych Marianow.

A co jesli juz data waznosci wizy minie i nie opuszcze USA? Czy moge dalej pracowac legalnie?

Nie tylko nie mozesz pracowac ale jestes nielegalnie i automatycznie dostajesz zakaz wjazdu kolejny raz do USA oraz mozesz zostac doportowany gdy bedziesz mial pecha.

Wyjezdzam w zamiarze znalezienia pracy i zostania w USA na kilka dobrych latek.

Zeby zostac legalnie "kilka dobrych latek" potrzebujesz zielonej karty ( z gory odpowiadam, szanse prawie zero) ewentualnie wizy studenckiej. (zabawa kosztowna bo za szkole placisz sam - duzo.)

W innym przypadku te latka wcale nie musza byc takie dobre jak sobie zyczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz tam legalnie pracowac to generalnie H1B lub H2B - jezeli spelniasz wymogi i znajdziesz pracodawce.

Realne szanse? - male.

Po co? gdzie? do kogo? za co? na jak dlugo? i tym podobne ,

Najwieksze szanse masz na wize turystyczna, ktora upowaznia do pobytu do 6 miesiecy ( na ogol) ale oczywiscie nie mozna na niej legalnie pracowac. Mozna pracowac nielegalnie - za niskie stawki, bez gwarancji zaplaty, wsrod silnej konkurencji narodow Ameryki centralnej i wczesniej przybylych Marianow.

Nie tylko nie mozesz pracowac ale jestes nielegalnie i automatycznie dostajesz zakaz wjazdu kolejny raz do USA oraz mozesz zostac doportowany gdy bedziesz mial pecha.

Zeby zostac legalnie "kilka dobrych latek" potrzebujesz zielonej karty ( z gory odpowiadam, szanse prawie zero) ewentualnie wizy studenckiej. (zabawa kosztowna bo za szkole placisz sam - duzo.)

W innym przypadku te latka wcale nie musza byc takie dobre jak sobie zyczysz.

mysle ze to

1) troll

albo

2) niepoprawny marzyciel

lub

3) troll & niepoprawny marzyciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz tam legalnie pracowac to generalnie H1B lub H2B - jezeli spelniasz wymogi i znajdziesz pracodawce.

Realne szanse? - male.

Po co? gdzie? do kogo? za co? na jak dlugo? i tym podobne ,

Najwieksze szanse masz na wize turystyczna, ktora upowaznia do pobytu do 6 miesiecy ( na ogol) ale oczywiscie nie mozna na niej legalnie pracowac. Mozna pracowac nielegalnie - za niskie stawki, bez gwarancji zaplaty, wsrod silnej konkurencji narodow Ameryki centralnej i wczesniej przybylych Marianow.

Nie tylko nie mozesz pracowac ale jestes nielegalnie i automatycznie dostajesz zakaz wjazdu kolejny raz do USA oraz mozesz zostac doportowany gdy bedziesz mial pecha.

Zeby zostac legalnie "kilka dobrych latek" potrzebujesz zielonej karty ( z gory odpowiadam, szanse prawie zero) ewentualnie wizy studenckiej. (zabawa kosztowna bo za szkole placisz sam - duzo.)

W innym przypadku te latka wcale nie musza byc takie dobre jak sobie zyczysz.

Dzieki za info w koncu ktos kto odpowiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle zy ty jestes daunem ale nie przez chorobe tylko przez wyglad i zachowanie!!

Nie odpowiadaj baranie bo jestes 2 tyg tym forum a zachowujesz sie jak bys byl juz kilka lat. Chcialbym widziec twoje pytania jak szukales info przed wyjazdem.

Osla palo

a kto ty jestes ?

polak MALY ?

nie maly i nie polak

ja jestem polactwo z jukej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly wiesz o tym ze w UK czy tez w USA mozesz za takie nazywanie ludzi miec duzeee klopoty oraz nawet i 10 lat pracy nie odrobisz kasy ktora zostanie zasadzona na dana osobe wiec moze pochamuj swoj jezyk juz teraz bo w USA szybko mozesz wpasc w klopoty..

nastepna sprawa jesli prowadziles -zajmowales sie forum to wiesz o tym ze sa dane tematy,jest cos takiego jak szukaj

oraz ze teraz swiat stoi przed Nami przez neta otworem...jedynie co Ci moge pokazac-poinformowac to takie strony rzadowe :

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

poczytaj o kategoriach wizowych na tej stronie:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...rie-wizowe.html

a odpowiedzialem Ci tylko dlatego ze chce Ci pokazac jakie jest zycie oraz ze czasami trzeba po pytaniu czekac dalej na odpowiedz ..

na forum mamy takie dzialy jak emigracja,praca i tam tez szukaj odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...