Skocz do zawartości

Dane W Ds-160 A Wyjazd


jkb

Rekomendowane odpowiedzi

a jaki masz aparat?wpisz sobie w google jego nazwe i zobaczysz ile jest zakresowy,plus zobacz na ladowarce czy masz zakres napiecia od 110-230 v czy tez masz jedno np 230 ,bo jak bedziesz miec ten wiekszy zakres musisz kupic przejsciowke aby do gniazdka pasowalo..

Najpewniej Nokia E51, ale to mi się ładuje z USB w laptopie więc nie problem. Bardziej niż o to, czy będę mógł ten telefon ładować, chodzi mi o to, czy będę mógł go używać :) Zakresy to

GSM 850/900/1800/1900, WCDMA 850/2100

No teraz kwestia możliwości zakupu karty sim bez miesięcznego abonamentu i stałych opłat i/lub nowego telefonu wg. analogicznego rozumowania.

Pozdrawiam,!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę do wątku, żeby nie powtarzać. Rozmowa potoczyła się w trochę innym kierunku, a ja próbuję się zorientować czy może być problem z wjazdem do Stanów jeśli dane z wniosku nie do końca zgadzają się ze stanem faktycznym. Nie, nie chodzi mi o żadne kłamstwa i kombinacje. Dostaliśmy z mężem wizy turystyczne, we wniosku napisaliśmy, że chcemy podróżować razem. Teraz okazuje się, że ja mogłabym lecieć wcześniej, a on dołączyłby do mnie później ze względu na pewne obowiązki zawodowe. Wpuszczą mnie samą czy musimy być razem? Rozumiem, że autor wątku zdecydował się lecieć sam, mimo że co innego deklarował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...