Skocz do zawartości

Pytanie O Wize


Tolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje gdzieś za rok wyjechać do USA, czy warto starać się o wizę już dziś ?? Czy za rok? Chodzi mi czy jak bym dostał ją np w tym roku to czy za rok będę mógł na niej jeszcze przekroczyć granicęUSA??

Czy duże mam szanse dostać wizę po ukończeniu LO nie mając żadnej pracy, rodziny, dzieci, domu, samochody itp??

Z góry dzięki wielkie za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy.Możesz dostać wizę roczną albo najczęściej 10 letnią .W Twoim przypadku poczekałbym jeszcze pół roku.Jeśli chodzi o szanse to oczywiście w Twojej sytuacji są mniejsze bo nie masz " mocnego przywiązania do kraju" ,pracy no i pewnie większego majątku. Sam chyba w tej sytuacji rozumiesz jak to wygląda co wcale nie oznacza ,że takie osoby wizy nie dostają. To jest "loteria".I zależy to tylko i wyłącznie od humoru urzędnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to takim osobom daje sie czasami wize wazna na wlot na okres 1 roku wazna i lepiej idz po wize w okresie zimy a przed wiosna,

musisz tez wiedziec ile miej wiecej to moze Cie kosztowac,ile tam zamierzasz byc bo powiedzenie nie wiem moze sie zle skonczyc,wyjdziesz bez wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...