Jump to content

Popisana Wiza Przez Dziecko :(


Recommended Posts

Witajcie, moje dziecko dzis zostalo same przez 5 minut , los tak chcial, ze paszport byl na stole poniewaz planuje wyjazd do Stanow w Styczniu, no i przychodze a na stronie z WIZĄ ladne 2 kwiatki zrobione dlugopisem !!! Czy w takim przypadku musze starac sie o nową wize? Czy takze musze wymienic paszport?

Link to comment
Share on other sites

Stab pisze ,że tylko wiza została zniszczona.Więc paszport będzie ważny ale niestety trzeba wybrać sie do konsulatu i tylko tam udzielą odpowiedzi czy z taką wizą zostaniesz wpuszczona/y do USA. Niestety chyba nie masz innego wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to co jest na wizie (promesie?) jest czytelne, to wydaje mi się, że nie powinni się czepiać, chociaż nie spotkałem się wcześniej z taką sytuacją. Mam za to wizę trochę rozmazaną, i miałem też rozmazany I-94, bo niechcący pływałem w rzece z paszportem w kieszeni :) Nikt się tych mazajów nie czepiał (BTW na wycieczki do parków narodowych polecam pakować dokumenty w "zip-locki"). A co do tego dziecka, to na pewno bym mu dał ten paszport i zrobił mu z nim zdjęcie, jak pokazuje swoje dzieło sztuki ;) Niekoniecznie dla ambasady, bardziej do rodzinnego albumu.

Link to comment
Share on other sites

moj znajomy mial lekko popisana wize dlugopisem i musial isc po nowa, procedura wizowa tak naprawde zaczyna sie od poczatku, te same formularze i oplaty, nie ma czegos takiego jak "wymiana" naklejki

najbezpieczniej bedzie skontaktowac sie z ambasada/konsulatem i dowiedziec sie czy wiza jest jeszcze wazna, czesto problemem moze nie okazac sie sam wjazd do USA, ale moze byc problem z wydaniem karty pokladowej

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...