Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Zdrowotne Dla Studenta


lukaszekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialby zorientowac sie w sprawie ubezpieczen zdrowotnych w USA.

Jakie ubezpieczenie mozecie polecic. Mam 21 lat jestem Full Time Studentem, pracuje na part time wiec zarobki mam bardzo male, jestem zonaty, bez dzieci. Zona tylko studiuje. Jakie polecicie ubezpieczenie ? Gdzie mozna znalezc informacje na ten temat. Jestem kompletnie zielony w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli piszesz to napisz ze masz obywatelstwo USA bo moga ludzie dac odpowiedz dla studentow ktorzy sa nielegalnie lub tez co sa na wizach studenckich

nie tak dawno dawalem linka hexa o formach leczenia dla malo zarabiajacych,zapoznaj sie z tymi linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zorientowac sie bardziej w tym temacie. Nie chcemy placic za duzo, bo nie mamy pieniedzy.

powinienes miec dostep do jakiegos ubezp przez uczelnie. ja mam np aetna student. wjedz na ich strone i zobacz czy twoja uczelnia jest na liscie (ale najlepiej dowiedz sie na uniwerku czy maja jakas korzystna umowe z firma ubezpieczeniowa)

z najtanszych opcji to ja wiem o unicare - 80$ miesiecznie i nie obchodzi ich czy jestes studentem. ale to bardzo słabe ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...