Skocz do zawartości

Przewoz Kota Z Usa Do Polski


jacekrsx

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie jak to wygląda - lot z kotem przez ocean - możliwe, że i mnie to będzie czekało, więc zastanawiam się czy kota zabieram na pokłąd czy on idzie do tej .. przechowalni/luku czy cokolwiek to jest?

Kota? Najczesciej w luku bagazowym, niektore linie dopuszczaja klatke na pokladzie jako bagaz podreczny.

Generalnie taka podroz to tortura dla zwierzaka i jak tego nie musisz robic to zostaw futrzaka w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeś;li pojadę na wakacje, zostawie kota w domu pod opieka zaufanej znajomej, ale tak sie sklada ze za 2 lata moge sie przeniesc w inne miejsce na swiecie np. Wlochy, Niemcy, Korea czy po prostu inny stan w USA (i tak bedzie co kilka lat przez 10 lat),a przeciez nie porzuce zwierzaka i nie oddam nikomu przy przeprowadzce, wiec dlatego mnie ten temat interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeś;li pojadę na wakacje, zostawie kota w domu pod opieka zaufanej znajomej, ale tak sie sklada ze za 2 lata moge sie przeniesc w inne miejsce na swiecie np. Wlochy, Niemcy, Korea czy po prostu inny stan w USA (i tak bedzie co kilka lat przez 10 lat),a przeciez nie porzuce zwierzaka i nie oddam nikomu przy przeprowadzce, wiec dlatego mnie ten temat interesuje.

koty zolnierzy zawsze moga podrozowac Herkulesem, wraz z dobytkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest moim zadaniem straszenie a napisane jak jest

pamietaj ze zwierze reaguje jak czlowiek a wiec musisz pamietac ze nie kazdy srodek bedzie odpowiedni a wiec lekarz musi dobrac odpowiednia dawke

Tak, wiem, że z tym do wetka muszę się zgłosić i na pewno tak zrobię:) akurat jeśli chodzi o mojego futrzastą towarzyszkę jestem bardzo ostrożna. Zależy mi głównie na tym, żeby mogła lecieć ze mną na pokładzie (nie chcę jej oddawać do luku :( ). Chcę zredukować jej stres jak i swój strach o nią do minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...