Skocz do zawartości

Coś Dla Wierzących...


alfi89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem, czy widzieliście, ale powstał nowy portal www.znajomapolonia.com Jest to serwis dla osób, które żyją na emigracji, wyznają wartości katolickie i poszukują nowych, wartościowych znajomości. Co o tym myślicie?

Wielka Bzdura.Zupełnie zbędny portal.Wiarę wyznaje się w Kościołach a znajomości nie zawiera się przez internet. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym 'nie zawiereniem' znajomosci przez internet to chyba troche przesadziles.

No tak faktycznie. Chyba ,że ktoś nie umie inaczej to tak.

"Po co mi konto w kolejnym serwisie społecznościowym?

Z dwóch powodów. Po pierwsze: ponieważ jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie możesz spotkać tyle osób pochodzenia polskiego, które nie mieszkają w Polsce. Po drugie: do serwisu należą wyłącznie osoby, dla których ważne są wartości proponowane przez Kościół Katolicki, więc możesz czuć się tu bezpiecznie."

Powyżej cytat z tej strony. Wielkie dzięki .Kolejne ugrupowanie pana rydzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikey to moze byc bezpieczenstwo emocjonalne lub tez pokrewne lub tez inne,.kazdy ma swoje i szuka swojego-lub tez ma takie..

ale pisanie ze tam sa ok ludzie jest zbyt duzeee,,,jesli tak by bylo ze kazda osoba ktora wierzy-chodzi do kosciola jest prawie dobra to po co mialbym pisac ciagle o pomocy>o podaniu reki?

juz wiele razy spotkalem sie z tym ze osoba nie wierzaca-nie chodzac do kosciola pomaga a Ci co chodza to lepiej nie bede pisac,,fakt nie jestem swiety ani tez dobry ale czasami az rece opadaja :)

poprostu to sa ludzie ktorzy maja raz lepsze a raz gorsze dni..

darek to ze ktos bedzie tam zalogowany oraz chodzi do kosciola katolickiego nie bedzie az tak zwiazany z Ojcem dyrektorem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...