Skocz do zawartości

Dobry Tlumacz Nyc


tris85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i prosze o pomoc!

Szukam tlumacza z NYC ktory przetlumaczu mi suplement do dyplomu i dyplom z Polski! Moje internetowe poszukiwania zakonczyly sie na:

1) Chicago i Illinois - tam piekne podane sa na stronie internetowej koszta i okres oczekiwania,

2) u nas (tz. NY) na telefonach do agencji i probach wyjasnienia co to jest suplement i jak wyglada...

Sil juz mi braknie ;( . Prosze o jakies namiary, badz referencje agencji, ktore to POTRAFIA robic zgrabnie, szybko i dokladnia!

Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o pomoc!

Szukam tlumacza z NYC ktory przetlumaczu mi suplement do dyplomu i dyplom z Polski! Moje internetowe poszukiwania zakonczyly sie na:

1) Chicago i Illinois - tam piekne podane sa na stronie internetowej koszta i okres oczekiwania,

2) u nas (tz. NY) na telefonach do agencji i probach wyjasnienia co to jest suplement i jak wyglada...

Sil juz mi braknie ;( . Prosze o jakies namiary, badz referencje agencji, ktore to POTRAFIA robic zgrabnie, szybko i dokladnia!

Dziekuje!

Suplement do dyplomu powinien być wydany przez Uczelnie także po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Dawid! Jutro zadzwonie i sie dowiem :)

A co do poprzedniego posta z odp to jednen suplement mam po ang z uczelni ( z mgr), ale niestety ma glowka nie pomyslala aby suplement z inz wziasc rowniez po angielsku (3lata temu nie myslalam, ze kiedy sie tu "osiade" )

Jestem swiezutkim uzytkownikiem i musze przyznac, ze bardzo zadziwia mnie szybkosc i jakosc odpowiedzi oraz obecnosc tylu pomocnych ludzi :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do innych zainteresowanych tlumaczeniem dyplomu z polskiego na angielski z NYC!

GES Translation Services na Greenpoint oferuje tlumaczenia dyplomu (ten w twardych okladkach) za 30$, a sprawa suplementem:

1,5$ x kazdy przedmiot na odpisie + kosz tlumaczen dodatkowych ( ok. 30$).

Czas oczekiwania okolo tygodnia.

Swieze informacje, z paru minut!

Ich tlumaczenia sa akceptowane przez organizacje zajmujace sie ewaluacja - taka dostalam odpowiedz! W przyszlym tygodniu sie do nich wybieram. Dam znac jak juz zdobede tlumaczenia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...