Skocz do zawartości

Kontrola Laptopa I Mp3 Na Lotnisku.


Jachu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pod koniec czerwca wyjeżdżam na wakacje z rodzicami (najpierw objazdówka po Californi, a potem leniuchowanie w LA). Problem w tym że lot trwa 10+h i chcę wziąć laptopa z filmami i MP3 z muzyką (ściągniętymi z internetu). Czy możliwa jest kontrola ww. sprzętów przez urzędnika na lotnisku i czy mogą wyniknąć jakieś kłopoty z tego że posiadam ww. pliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pod koniec czerwca wyjeżdżam na wakacje z rodzicami (najpierw objazdówka po Californi, a potem leniuchowanie w LA). Problem w tym że lot trwa 10+h i chcę wziąć laptopa z filmami i MP3 z muzyką (ściągniętymi z internetu). Czy możliwa jest kontrola ww. sprzętów przez urzędnika na lotnisku i czy mogą wyniknąć jakieś kłopoty z tego że posiadam ww. pliki?

Kontrola laptopa polega na tym, ze wyjmujesz go z bagazu podrecznego, osobno laptop, osobno wszystkie kabelki i puszczasz go przez bramke przeswietlajaca. Nikt nie sprawdza zawartosci laptopa. Nie wiem tylko czy bateria Twojego laptopa wytrzyma 10 godzin, bo w klasie ekonomicznej nie podlaczysz sie do gniazdka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pod koniec czerwca wyjeżdżam na wakacje z rodzicami (najpierw objazdówka po Californi, a potem leniuchowanie w LA). Problem w tym że lot trwa 10+h i chcę wziąć laptopa z filmami i MP3 z muzyką (ściągniętymi z internetu). Czy możliwa jest kontrola ww. sprzętów przez urzędnika na lotnisku i czy mogą wyniknąć jakieś kłopoty z tego że posiadam ww. pliki?

Większość ludzi w samolocie będzie miała laptopy ,iPody,MP 3 itp. Nie ma żadnego problemu.Żadnych kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka.

Czytnik ebooków też biorę :). Ale przez te 10-12 godzin nie będę tylko czytał :).

Kontrola laptopa polega na tym, ze wyjmujesz go z bagazu podrecznego, osobno laptop, osobno wszystkie kabelki i puszczasz go przez bramke przeswietlajaca. Nikt nie sprawdza zawartosci laptopa. Nie wiem tylko czy bateria Twojego laptopa wytrzyma 10 godzin, bo w klasie ekonomicznej nie podlaczysz sie do gniazdka.

Pozdrawiam

Nie będę cały czas oglądał. Może jeden, góra dwa filmy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze nikt nie sprawdza zawartosc to jest za duzo napisane

wedle przepisow urzednikow celnych maja Oni prawo do przejrzenia laptopow,cd itd-zawartosci a nawet zatrzymania tego do kontroli szczegolowej na jakis czas.

a ze za duzo tego sie nie widzi na lotnisku to inna sprawa ale maja urzednicy takie prawo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie balam przewozic nieleglane programy itp. jesli im cos odbije to tak jak sly mowi moga podlaczyc komputer.

poza tym jak lecialam lotem to byly male telewizorki w zaglowkach i filmow do wyboro do koloru. mialam ze soba malego laptopa zeby pracowac ale w ekonomicznej jest tak ciasno ze nawet nie moglam pisac swobodnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...