Skocz do zawartości

Zabrali Wizę Na Lotnisku W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie tak będzie taniej :)

Jak już mówiłam, nam taniej (i to nie tylko pod względem finansowym, ale i czasowym) wyszło nie wracać do NYC, a od razu z LA wracać do Polski...

Posprawdzaj sobie różne opcje... Jest tyle różnych stron, na których możesz to zrobić, że to ledwie kwestia kilku minut, żeby sprawdzić, co się bardziej opłaca :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
No właśnie dlatego mówię, że to trzeba sprawdzić :)

Ja bym już dawno posprawdzała wszystkie opcje :D

W miare wolnego czasu sprawdzam :blink:. Ale moga oczy zabolec tyle tego jest. Mi chodzi o to, ze sami mowicie ze trzeba miec bilet powrotny lecac do USA. W moim przypadku do NY. Wiec jesli ja kupie bilet z Toronto do Ny, to powinnam miec powrotny. Wymyslilam wiec tak, kupic bilet z PL do Toronto, zabukowac rowniez powrotny do PL. Bo to wazne przy wlocie do Kanady. Kupic bilet do NY i spowrotem do Toronto, bo to wazne przy wlocie do USA :). Bilet ktory wykupie w PL - ten powrotny do kraju z Kanady, bedzie wykupiony na odpowiednia date- po moim powrocie z NY do Toronto. W ten sposob wydaje mi sie bedzie latwiej.Choc nie wiem czy taniej.

Ja chce zostac po przylocie do Toronto jakis tydzien dwa i potem leciec do Ny dopiero, wiec kupic taki laczony bilet-PL-Toronto-NY a potem znowu PL i jeszcze z poslizgiem, to nie jest wcale takie proste...chyba? :)

Tylko jest jedno ale, czy jesli bede miala bilet powrotny do Toronto z NY, to nikt sie do tego nie przyczepi? Mi sie wydaje ze imigracjon sie nie pyta o bilet powrotny na lotnisku, przynajmniej nie slyszalam o tym ale moze sie nie doczytalam?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zostac po przylocie do Toronto jakis tydzien dwa i potem leciec do Ny dopiero, wiec kupic taki laczony bilet-PL-Toronto-NY a potem znowu PL i jeszcze z poslizgiem, to nie jest wcale takie proste...chyba? :)

Dlaczego? :blink: A sprawdzałaś takie opcje?

Mój przypadek był taki, że kupowałam bilet do NYC na wtorek, do LA na sobotę a z LA na następną niedzielę.

Więc się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie da zrobic jak sie idzie do drobrego biura ktore sprzedaje bilety i pracownicy znaja sie na pracy swojej bo to roznie tez moze byc z tym :blink:

spytaj o takie cos jak stopover :)

A co to jest stopover:)?

Kupie bilet w najlatwiejszy z mozliwych sposobow, bo jak mam szukac po calym necie to nie mam sily i ochoty, wiec mysle sobie ze latwiej kupic bilet juz bedac w Toronto.

choc wczesniej jednak posiedze i posprawdzam, dla pewnosci.

A o co pytalas Joanno, zadajac pytanie "dlaczego?":) Bo nie wiem czego pytanie dotyczylo? Jesli tego dlaczego chce zostac w Toronto przez dwa tygodnie, to chce pozwiedzac, pochodzic po sklepach itd...normalny turystyczny pobyt:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dlaczego dotyczyło Twoich wątpliwości, że nie jest proste kupić bilet z poślizgiem.

To jest właśnie stopover (zresztą google twoim przyjacielem :)).

Można kupić jeden bilet na całą podróż, nawet jeśli pomiędzy odcinkami jest kilku- czy kilkunastodionwa przerwa.

Nie ma w tym nic dziwnego i na pewno wychodzi taniej, niż osobne kupowanie biletów na każdy odcinek podróży. To jest właśnie najłatwiejsze kupowanie biletu :blink: No i z reguły im wcześniej, tym taniej.

Po całym necie nie musisz szukać. Wejdź sobie na dwie, trzy strony pośredników i wszystko Ci znajdą. No, ale nie będę Cię namawiać. Zrobisz, jak będziesz uważała. W każdym razie ja zaraz po dostaniu wizy kupiłabym sobie bilet, a potem bym tylko sprawdzała, jak na te same loty rośnie cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Joasiu, masz racje oczywiscie, czym wczesniej tym lepiej. Skorzystam z posrednikow tak jak pisaliscie, dotychczas zawsze kupowalam bezposrednio u przewoznika, bo mi sie wydawalo ze tak jest taniej. Kupowalam wiec w Lufth. BrA. bo dla mnie w ten sposob bylo latwiej ale to byly bilety via Kanada czy UK wczesniej USA. Te diabelskie bilety sa teraz bardzo drogie, ale tanimi liniami nie polece, trudno najwzyej przeplace.

A co do poslizgu, to wciaz nie zdecydowalam sie do tego jaki bilet kupic ;). Przemysle jeszcze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...