Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

miiku mozesz wziasc o wiele wiecej dokumentow a nikt Cie o nie poprosi i co wtedy?jak pokazesz ze wrocisz?

a no wlasnie rozmowa,odpowiedziami i zachowaniem

a ten Twoj chlopak to kogo ma w USA,byl juz w USA,mial wize,byl po wize juz kiedys ,,jak widzisz tych pytan troche jest ..

masz na isc na rozmowe i wiedziec co chcesz tam zwiedzic,zobaczyc u kogo sie zatrzymasz i odpowiedzi maja byc na pytania zadane .

po za tym jak bedziesz po maturze przygotuj sie na pytania co chcesz dalej robic ,gdzie sie uczyc itd .na takie tez cos zwroc uwage

ps macie szczescie co do rodziny ze Was chca goscic i zapraszaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zaproszenie tez mam i ze sobą wezmę. Tak, szczęście mamy - ale z wizą niepewnie. Odpowiedzi mam przygotowane, chłopak ma dziadków i wujka oraz ciocię - wszystkich na legalu już ponad 20 lat. Był w stanach dwa razy w 2003 i 2009 roku, wszystko w terminach. Chyba rozumiem.. muszę się dobrze sprzedać :-) będę dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale terminach podanych w ds-ach byl czy tez byl np 6 miesiecy lub troche krocej bo tyle dali na granicy a napisal ze bedzie 1-2 miesiace..wez takie cos pod uwage

zaproszenie tez nie jest wymagane i moga nawet nie prosic,,dawno temu moze o takie cos bylo potrzebne ale nie teraz

Ty swoja osoba masz pokazac ze wrocisz a nie zaproszeniem od kliku nawet osob..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz i dzis isc na rozmowe ale musisz zobaczyc co jest z paszportem..

czym predzej pujdziesz tym szybciej kupisz tanszy bilet

ps zaproszenie nie jest wymagane i nie pomaga w dostaniu wizy.liczy sie to czy kiedys bylas w USA,czy bylas legalnie,co teraz robisz w Polsce ,czy masz do czego wracac i na to zwroc uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w poniedziałek złoze wniosek o nowy paszport wiec do miesiaca mysle ze powinnam go miec.

Byłam legalnie i wróciłam w terminie a nawet 2 tygodnie przed.

Jestem obecnie na 2roku studiow. W Polsce mam mieszkanie w warszawie i meza wiec moze to ich przekona ze nie chce tam zostac na dluzej tylko 2 lub 3 miesiace :)

to mowisz ze zaproszenie nie jest potrzeba ale lepiej miec czy oj tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo kiedy juz sie pytaja o zaproszenie i teraz jak juz je masz to mozesz wziasc ale z tego co duzo ludzi pisze to nawet sie nie pytaja o nie

bo zaproszenie nie pokaze ze wrocisz ,,to moze kiedys tak bylo ze bylo potrzebne teraz czasy sie zmienily i licza sie odpowiedzi i zachowanie..

niczego nie pokazuj bez pytania

moze pasc pytanie dlaczego maz nie leci oraz co studiujesz,czy lecisz w to samo miejsce co bylas na au-pair itd.

ps mozesz szybciej dostac paszport ale musisz porozmawiac z kierownikiem urzedu w tej sprawie

moze dostaniesz paszport w 3 tyg w trybie normalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...