Skocz do zawartości

Jak To Zrobic ?!


Rekomendowane odpowiedzi

Sporo nad tym myślałem.

I chyba poprostu tam pojadę i zostanę ;) język znam myślę ze bym się ogarnął no a potem bym pokombinował.

bo wcale nie uśmiecha mi się czekać 12 lat ; /

chce wyjechać teraz. Póki jestem młody i stosunkowo szybko się odnajdę w nowym społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że jeśli zostaniesz nielegalnie, to jedynym sposobem na 'przebaczenie' tego nielegalnego pobytu będzie ślub z obywatelką?

Zakładając oczywiście, że wcześniej nie spotka Cię nic w stylu deportacji, bo wtedy to już pozamiatane.

A Twoja dziewczyna, żeby móc zostać obywatelką, będzie musiała tam wjechać na właściwej wizie imigracyjnej, a nie na turystycznej. Tak mi się przynajmniej wydaje.

No, chyba że w ogóle nie interesuje Was legalny pobyt, a jedynie nielegalna emigracja.

Albo, że później oboje zwiążecie się z obywatelami, bo to będzie jedyna droga do bycia tam legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na Twoje dziewczyna>

wiesz o tym ze duzo nie zrobisz teraz w USA bedac nielegalnie i nawet ze znajomoscia jezyka moze byc duzaa klapa jak zostaniesz wyrolowany i oszukany .

bo bez znajomosci przepisow bardzo latwo mozesz wpasc..

a wize juz masz aby wjechac,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba nie wie na co sie decyduje, bo jednak bycie nielegalnym w dzisiejszych czasach to nie jest taka latwa sprawa. Pomijam fakt braku prawa jazdy, bo o prace teraz szalenie ciezko, skoro amerykanie decyduja sie pracowac po $10/h, a jeszcze kilka/kilkanascie miesiecy temu zarabiali 2-3 razy tyle. Kazdy ma swoj rozum i od niego zalezy co zrobi, ale jezeli chcesz byc nielegalnym to zacznij sie przygotowywac do tego, bo angielski zadnej pracy ci nie zalatwi, bo o dziwo w ameryce wiekszosc ludzi mowi tym jezykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...