Skocz do zawartości

Praca W Policji Nj


deeco

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadę do matki:) A aktualnie mam wizę CR2. Więc po 3 lata powinienem móc starać się o obywatelstwo tylko najpierw test. Ja sam właśnie myślałem nad wojskiem ale obawiam się trochę tego że wyślą mnie do Afganistanu albo do Libii i tych 3 lat człowiek może nie przetrzymać. Albo że to działa na innej zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deeco a gdzie masz tak napisane w przepisach ze po 3 latach mozesz tak sie starac?

po 3 latach mozesz ale jak bedziesz w zwiazku malzenskim z obywatelem USA

5 lat to bedzie w Twoim przypadku ,loteria wizowa i sponsorowanie rodzinne

ale jak napisal Fugazi idac do wojska dostaniesz szybko obywatelstwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to mi się pomieszało wszystko w takim razie. Dzięki za info. Czyli w sumie nie ma co się w takim razie zastanawiać i próbować z tym MOS 31B- Military Police. Teraz poczekam na tego maila do znajomego Fugazi i muszę się dowiedzieć jakie są wymagania by tam pójść i czy mój angielski który jak narazie jest na niskim poziomie nie będzie zbytnio przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż moja droga do kariery policjanta będzie ciężka no ale cóż będę próbował. Oby dwie dwie drogi zdobycia odznaki są trudne. Jedna Collage i 5 lat czekania na obywatelstwo, druga 3 lata w wojsku, pewnie wysyłka do Afganistanu albo do Libii. 2 lata niby szybciej ale jakie ryzyko się z tym wiążę:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz tych wojen jest od cholery i nigdy nic nie wiadomo gdzie człowieka wyślą. Jeśli chodzi o mnie to ja się nie obawiam tylko będzie problem z przekonaniem do tego matki. Nie widziała mnie 8lat, a tu jej powiem że chce iść do wojska to na zawał chyba mi padnie. Rozumiesz nie??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...