Skocz do zawartości

Telefon/aktywacja Prepaid W Usa


grodek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Temat już się przewijał kiedyś, ale jakoś nie było w nim dokładnej odpowiedzi.

Będę spędzał wraz z rodziną 3 tygodniowe wakacje w USA (Floryda i NYC).

Przy poprzednich pobytach (na ogół w okolicy tygodnia) korzystałem ze swojego telefonu w Erze, w roamingu.

Jednak 3 tygodnie to czas podczas którgo mógłbym nieźle "popłynąć" finansowo na połączeniach, a mój pracodawca raczej nie zaakceptowałby już takich kosztów.

W związku z powyższym mam pytanie - chciałbym kupić aktywację (samą kartę SIM) do telefonu działającą na zasadzie "prepaid".

Temat sprzętu nie jest problemem, mój "polski" telefon to quad, więc działa na całym świecie. SIM Locka również nie ma.

Czy możecie polecić mi jakąś sieć, w której mógłbym kupić aktywację?

Chciałbym dodać, że chodziłoby mi o taki pakiet, w którym móglbym za rozsądne pieniądze korzystać zarówno z połączeń telefonicznych jak i internetu (sprawdzenie czegoś w necie, mapy online w nawigacji, mail, etc.)

Szukałem trochę po sieci, ale nic konkretnego nie znalazłem, a jeżeli już coś jest to najczęściej w pakiecie z telefonem, który nie jest mi do niczego potrzebny. Wręcz potrzebuję korzystać ze swojego ze względu na poinstalowane na nim aplikacje.

Znalazłem coś takiego w T-Mobile: https://www.t-mobile.com/shop/cart/default.aspx?pkgCall=true

ale problem polega na tym, że tam nie ma żadnych szczegółów odnośnie kosztów połączeń, etc.

Możecie mi coś poradzić?

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja korzystam z AT&T ale nie wiem czy jest to sieć godna polecenia (pewnie nie). Opłaty to $0.20/sms i $0.25/min. Płaci się za odebrane połączenia i sms-y tak samo jak za wysłane (tutaj to normalne). Kupienie startera (karty sim) to koszt $25, i te $25 masz potem na koncie na rozmowy. Nie wiem jak wygląda sprawa z internetem - nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Temat już się przewijał kiedyś, ale jakoś nie było w nim dokładnej odpowiedzi.

Będę spędzał wraz z rodziną 3 tygodniowe wakacje w USA (Floryda i NYC).

Przy poprzednich pobytach (na ogół w okolicy tygodnia) korzystałem ze swojego telefonu w Erze, w roamingu.

Jednak 3 tygodnie to czas podczas którgo mógłbym nieźle "popłynąć" finansowo na połączeniach, a mój pracodawca raczej nie zaakceptowałby już takich kosztów.

W związku z powyższym mam pytanie - chciałbym kupić aktywację (samą kartę SIM) do telefonu działającą na zasadzie "prepaid".

Temat sprzętu nie jest problemem, mój "polski" telefon to quad, więc działa na całym świecie. SIM Locka również nie ma.

Czy możecie polecić mi jakąś sieć, w której mógłbym kupić aktywację?

Chciałbym dodać, że chodziłoby mi o taki pakiet, w którym móglbym za rozsądne pieniądze korzystać zarówno z połączeń telefonicznych jak i internetu (sprawdzenie czegoś w necie, mapy online w nawigacji, mail, etc.)

Szukałem trochę po sieci, ale nic konkretnego nie znalazłem, a jeżeli już coś jest to najczęściej w pakiecie z telefonem, który nie jest mi do niczego potrzebny. Wręcz potrzebuję korzystać ze swojego ze względu na poinstalowane na nim aplikacje.

Znalazłem coś takiego w T-Mobile: https://www.t-mobile.com/shop/cart/default.aspx?pkgCall=true

ale problem polega na tym, że tam nie ma żadnych szczegółów odnośnie kosztów połączeń, etc.

Możecie mi coś poradzić?

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

Tomek

polecem

http://www.prepaidreviews.com/bestrated.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, niezłe ceny, brało mi za minutę połączenia książkowe 2 centy a po około tygodniu bym przez tą sieć zbankrutował nie wiem co się stało, po czasie nie tylko stawki się zmieniły za minutę połączenia na mega większe ale także smsy nie dochodziły do Polski, po prostu wracał jakiś error.

Nadal mam problem z jakiej sieci skorzystać w tym roku by tanio dzwonić do Polski, chętnie bym poczytał propozycje Wasze ;) Podobno Metro PCS się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałabym się dołączyć do tematu. Ktoś może mógłby się wypowiedzieć na temat sieci komórkowych. Mnie interesuję sama karta SIM bo chcę korzystać z własnego aparatu telefonicznego. Przez okres wakacji będę w stanie Kolorado w Denver i stąd moje pytanie. Z jakiej sieci opłaca się najbardziej kupić starter. I jeszcze mam pytanie, jeśli mój aparat telefoniczny ma WiFi to będę mogła z niego korzystać w stanach? Pod tym względem hot spoty różnią się od tych w Polsce czy działa to na tej samej zasadzie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W usa duzo sieci dzala w innym systemie (numer telefonu jest w grany w telefon; bz karty sim) starter ciezko znalezc- a czesto wyjdzie drozej niz zestaw z telefonem; w kazdym walmarcie mozna kupic telefon za 20-40$ mysle ze to dobre rozwiazanie.

Mozesz zobaczyc duzo sieci na tej stronie;

http://www.prepaidreviews.com/bestrated.html

Tak w usa mozna kozystac z WI-Fi czesto hotele, restauracje.... maja daromowe hotspoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Mam ogromną prośbę!

Rodzicie wylatują do USA 25 maja i potrzebuje informacji dla nich

jaką kartę telefoniczną (jakiego operatora) najlepiej kupić tam na miejscu do telefonu iPhone 4G (HD) na małą kartę Micro-SIM, zamiast SIM .

Najbardziej zależny mi na:

* transmisji danych czyli nieograniczonym dostępnie do internetu (z telefonu)

* który z operatorów jest najbardziej ekonomiczny pod względem połączeń z Polską, bo rozmów na tej karcie ze Stanami będzie miał bardzo mało.

A może wiecie coś na temat mobilnego internetu do laptopa, który można tam kupić np na miesiąc bez zameldowania i podpisywania umowy na rok ;)

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ich podróż wygląd mniej więcej tak: Nowy Jork, Buffalo, Denver, Las Vegas, Los Angeles, San Francisco, na końcu Alaska.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...