Skocz do zawartości

Telefon/aktywacja Prepaid W Usa


grodek

Rekomendowane odpowiedzi

ATT na Iphona na GSM.

Ale ogolnie najlepsza telefonia na karte jest T-Mobile (Sa tylko dwa operatory GSM. Niedulgo bedzie jedna :) )

Nie mas wyboru jest ATT albo nic. T-Mobile ma inny sygnal na 3G ktory Iphone nie odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym, który jest stałym bywalcem w USA (o ile dobrze pamiętam gość zaliczył 27 podróży do tego kraju) i podobno w USA jest tylko dwóch operatorów GSM, wspomniany T-Mobile i bodajże Verizon, z tego co czytam również AT&T obsługuje GSM, więc łącznie jest max. trzech operatorów (choć nie wiem czy każdy ma karty SIM w swojej ofercie, T-Mobile tak, ale czy pozostała dwójka?). Więc wybór dla osób chcących korzystać z własnego telefonu i amerykańskiej karty jest raczej niewielki. Ja w każdym razie mam pełne zaufanie do panów z Deutsche Telekom, jestem klientem T-Mobile od jakichś czterech lat z groszami i jestem szalenie zadowolony.

edit: byłbym zapomniał, AT&T przejmuje T-Mobile, prawdopodobnie w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Witam serdecznie

Za tydzień wylatuję do Nowego Jorku i mam pytanie odnośnie karty sim do iPhona 4S. Jaką kartę i gdzie kupić? Czy rzeczysicie tylko ATT ma opcję kart dla iPhonów? Karta będzie mi potrzebna na 3 tygodnie. Czy dostanę prepaida na iPhona 4S? Zależy mi na tym by móc kożystać ze swojego telefonu chociażby dlatego że pozgrywałam sobie dużo aplikacji związanych z NY z których chcę kożystać na miejscu.

Jeszcze jedno pytanie czy jeśli będę kożystać ze swojego telefonu na Polskim numerze to po pierwsze czy będzie działał a po drugie czy jak wyłącze sobie transmisję danych to będzie taniej ? Prosiłabym o szybką odpowiedź będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...