Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wszyscy lataja lufthansa lub british airways a moje biuro wymyslilo Finnair i przesiadke do NY w Helsinkach :shock:  

Lece 31 maja

Czy ktos lecial tymi liniami??  prosze o opinie

dzieki! pozdrawiam,

Kapi

tu masz opinie ludzi z calego swiata

http://www.airlinequality.com/Forum/finnair.htm

paru moich znajomych lecialo nimi do azji i byli calkiem zadowoleni z obslugi. jedynie nie ma osobistych ekranow/tv dla kazdego pasazera - to chyba ich jedyny minus. - bedziesz sie musial(a) zadowolic ogladaniem tego co wszyscy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze malego stracha bo to bedzie moj pierwszy raz :(

Powodzenia! Mam nadzieję, że i Ty dołączysz do grona uwielbiających latać. :lol:

Troche sie uspokoilam po przeczytaniu opinii pasazerow o Finnair

Ciebie opinie uspokoiły... Heh. Ja looknęłam z ciekawości do szufladki z Alitalią. Leciałam już tymi liniami. NIE MIAŁAM POJĘCIA, że jest tak źle. :lol: Nieświadomość czasem uszczęśliwia. Ciekawe, co Włosi nam zaserwują nad Atlantykiem... oprócz winka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
ja po raz pierwszy tak zupelnie sam (bez towarzystwa rodzicow ani siostry) polecialem do usa... lecialem poznan - warszawa- nowy jork - san francisco - chicago - warszawa - poznan     - i sobie poradzilem majac 16 lat (ze zmianami terminali na jfk i ord)! ;-) a potem lawinowo zaczalem odbywac zupelnie samemu loty europejskie z przesiadkami w zurichu, londynie, kopenhadze, paryzu itd itp i sobie bez problemu radzilem...  a Wy ile macie lat? (pytanie retoryczne ;-) ) wiec jak mozecie sobie nie poradzic?! ;-)  8)

Jam mam 15 lat i w Sierpniu sam pierwszy raz w życiu lece samolotem Warszawa - Paryż - Atlanta :)

Haha jestem lepszy od Santa Cruza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...