Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mozliwe mozliwe a nawet 100%pewne bo juz kupilem bilet, biuro podrozy sprawdzone przez kolege, lata z nim przez kilka lat wiec wszystko juz ok, nawet podawalem komus informacje, dzwonil i 1810 brutto czyli z wszystkim, to jest bilet do 24 lat, no i oczywiscie w 2 strony

a czy jakieś namiary na to biuro można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Mandi idz do biura podrozy i powiedz ze Cie intersuje bilet taki a taki i jesli nie beda miec to idz do najblizszego  8)

dzięki bardzo

tak pewnie zrobie, jak tylko znajde na to czas.poki co chciałam cos pogrzebac w necie,ale nie wiem jak to jest w praktyce.jesli powiedzmy cena biletu w necie dla 2 osob to 4500 brutto (rozumiwm ze z wszystkimi oplatami) to taka sama cena bedzie u przewoznika np LOT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandi idz do biura podrozy i powiedz ze Cie intersuje bilet taki a taki i jesli nie beda miec to idz do najblizszego  8)

dzięki bardzo

tak pewnie zrobie, jak tylko znajde na to czas.poki co chciałam cos pogrzebac w necie,ale nie wiem jak to jest w praktyce.jesli powiedzmy cena biletu w necie dla 2 osob to 4500 brutto (rozumiwm ze z wszystkimi oplatami) to taka sama cena bedzie u przewoznika np LOT?

tak, a moze byc nawet nizsza - bo LOT ma tez specjalnie niepublikowane taryfy internetowe dostepne tylko na ich stronie internetowej.

wejdz na www.lot.com i sama sprawdz ;-)

polecam tez samoloty.onet.pl i www.bluesky.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee a jak ja wysszukuje to czedmu wszystkie bilety sa za ponad 4000 ! ja mam 18 lat i sie ucze i gdzie mozna znalesc cos takiego zeby byly jakies znizki . jakby ktos byl mily moglby mi znalesc jakis lot np do chicago 15 lipca ?:D albo chociaz cene w jakich sie mieszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee a jak ja wysszukuje to czedmu wszystkie bilety sa za ponad 4000 ! ja mam 18 lat i sie ucze i gdzie mozna znalesc cos takiego zeby byly jakies znizki . jakby ktos byl mily moglby mi znalesc jakis lot np do chicago 15 lipca ?:D albo chociaz cene w jakich sie mieszcza

no wiesz, juz jest pozno zeby kupowac bilet do usa na lato.... nieco zaspales z tym... mozesz miec problem zeby zejsc z cena ponizej 3000 zeta.... no chyba ze ktos zrezygnuje z biletu i sie nizsza klasa rezerwacyjna znowu otworzy...

zadzwon do campusa www.campus.pl - zadzwon, a nie szukaj w necie. - to przyniesie najlepsze skutki ;-) oni sie specjalizuja w biletach mlodziezowych - i czesto maja w zanadrzu rozne niepublikowane taryfy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...