Skocz do zawartości

Imigracja Z Usa Do Kanady


doKanadyzUSA

Rekomendowane odpowiedzi

to zle mnie zrozumialas,,widzisz tam LUB...nie ma ze musi miec :)

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/apply-who.asp

musisz miec albo prace nagrana -lub tez miec poszukiwany zawod :)

co do licencji to nalezy zobaczyc jakie sa w Kanadzie wymagana co do elektryka

bo to ze przez SW przejdzie a szukanie pracy to dwie rozne sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bylam juz w poszukiwanych zawodach, ale nie slyszalam zeby skilled workers musieli miec zaaranzowana prace, nawet teraz, ci moi znajomi o ktorych wspomnialam, ze zlozyli papiery niedawno, tez nie musza miec zaaranzowanej pracy, kolega jest licencjonowanym elektrykiem... Mam nadzieje, ze za rok juz tu beda, brakuje mi moich znajomych z USA i chetnie bym z nimi pogrillowala jakies miesko i posiedziala przy piwku :)

nie widze problemu przeciez ty masz legalny pobyt w Kanadzie mozesz kolesi odwiedzic w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bylam juz w poszukiwanych zawodach, ale nie slyszalam zeby skilled workers musieli miec zaaranzowana prace, nawet teraz, ci moi znajomi o ktorych wspomnialam, ze zlozyli papiery niedawno, tez nie musza miec zaaranzowanej pracy, kolega jest licencjonowanym elektrykiem... Mam nadzieje, ze za rok juz tu beda, brakuje mi moich znajomych z USA i chetnie bym z nimi pogrillowala jakies miesko i posiedziala przy piwku :)

Witam ponownie,

wlasnie poszukuje kogos na forum, kto moglby mi po kolei powiedziec od czego zaczac przeprowadzke do Kanady. Chcialabym wszystkie formalnosci zalatwic tu w USA. Nie chce wyjezdzac do Polski. Kasia, czy mozesz mi podpowiedziec, skoro masz to juz za soba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest podstawa wiedziec na co sie kto kwalifikuje bo moze to bys SW a moze na cos innego..

a do tego maja byc zmiany wiec ktos sie teraz nie kwalifikuje a potem moze sie juz kwalifikowac i na odwrot :)

arnika a od czego zaczac?

raz w jakim stp umiesz j.angielski-francuski,kolejna sprawa w jakiej Prowincji bys chciala mieszkac,cos wiesz miej wiecej o Kanadzie ,a zapoznalas sie moze ze strona CIC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...