Skocz do zawartości

Udział W Loterii A Przyznanie Wizy Turystycznej


filades

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak to napewno bym zrobila.Na razie nie zamierzam bo jesli mnie nie wylosuja to nawet nie bede sobie glowy zawracac ta turystyczna,bo to napewno od razu bedzie na nie.

Ale jak za 2 dni sie okaze ze wylosowalam,to oczywiscie wezme kopie ze zostalam wylosowana.Tylko czy to przekona konsula do dania mi turystyczne.

Dla mnie na chlopski rozum tak,ale nie wiem jak sie oni do tego faktu maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to by sie kupy nie trzymalo.Po co mam isc po wize turystyczna jak moge skladac papiery na pobyt staly.A ja nie chce stalego chce tylko na wakacje jechac.Bo tak sie boja abym czasami nie zostala i nie pracowala na czarno.To po co mam to robic jak latwiej by bylo przejsc prze caly proces jak bym zostala wylosowana.

No nic bede sie potem martwic.

Poprostu chcialam tylko zapytac czy to moze miec jakis pozytywny wplyw na otrzymanie wizy turystycznej.Moze ktos byl w takiej sytuacji.

Dziekuje za odpowiedz Sly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem i rozumiem.Tylko ze napewno czlowiek by byl odrazu przekreslony jak by nie wygral i poszedl odrazu po wize turystyczna.A co innego jak go wylosowali(mimo iz jeszcze nei doszedl do etapu wyslania papierow) i staral sie o wize turystyczna.Bo jak ma zamiar wyjechac i sie osiedlic to moze poczekac az do zakonczenia calego procesu,bo te kilka miesiecy go nie zbawi.A skoro ja wiem ze nie chce zostac a tylko pozwiedzac,to wtedy jest jasne ze jade turystycznie.

Sama nie wiem.

No nic nie zawracam ci glowy.Czekam do wtorku i wtedy bede sie dowiadywac jak zobacze ze warto bo mnie wylosowano. :rolleyes:

Milego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo w tym krecenia ze tak powiem

a jak Ci pokaze pewien artykul ze moze takie losowanie-wyslanie zgloszenia zaszkodzic w dostaniu wizy to wogole juz nie bedziesz sie starac o wize bo nie dostaniesz ;)

Nie ma znaczenia czy wyslalas zgloszenie czy tez nie,to ze Cie wylosowali a nie chcesz sie dalej starac o pobyt staly to masz miec lepiej o wize?

zeby tak latwo bylo a tak nie jest ..

I teraz albo bedziesz sie starac o wize lub tez nie

ja bym sie staral o wize obojetnie co nie bedzie 1 maja :) mozesz tez czekac do konca wrzesnia 2013 bo wtedy jest koniec z rozmowami a moze byc koniec np w sierpniu i tyle masz czekac na wize do USA i wyjazd?

zadnego wydruku bym nie bral,nie mowil nic o loterii a lece zwiedzac ,zobaczyc USA i na to bym sie nastawil a nie ze loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...