Skocz do zawartości

Udział W Loterii A Przyznanie Wizy Turystycznej


filades

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nurtuje mnie pytanie, czy udział w loterii wizowej może mieć wpływ na odmowę wydania wizy turystycznej, bądź odmowę wjazdu do USA? W necie znajduję sprzeczne informacje i takie, że konsul nie ma nawet prawa brać pod uwagę tych informacji przy przyznawaniu wizy, i takie, że oczywiście wpłynie to potem na możliwość otrzymania wizy turystycznej, jak tutaj:

http://www.informacj...esz-zgloszenie/

Jak to jest na prawdę? Czy ktoś ma związane z tym własne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

filades moze zapoznaj sie dobrze z tematem -linkiem co dala Pelasia

tam masz link z konferencji prasowej-pytania i odpowiedzi w formie pisanej,film z konferencji prasowej ...i jak dobrze umiesz jezyk to bedziesz znasz odpowiedz jak z tym jest

ps kiedys nie bylo takich tematow nawet jak przyjmowali zgloszenia do loterii wizowej przez strone www...

nie bylo tez takich przypadkow ze ktos za to nie dostal wizy,nie zostal wpuszczony do USA

ludzie nie biora udzialu w loterii i maja odmowy wizy turystycznej i wielu innych wiz...

oczywiscie jesli ktos sie obawia ma wyjscie nie wysylac zgloszenia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za zaangażowanie i odpowiedzi, choć dalej są one rozbieżne i dalej nie wiem co robić, z tego co przeczytałam to wszystko jest indywidualnie interpretowane i zależy od "widzi mi się" :(

Wizę turystyczna co prawda mam i byłam w USA wiele razy, więc teoretycznie moje szanse rosną, ale i tak mam obawy, że komuś mogłoby przyjść do głowy zawrócić mnie z lotniska, bo uzna, że akurat tym razem to chcę zostać skoro wzięłam udział w loterii wizowej, a to już by było najgorsze, bo 2 tys. wyrzucone w błoto.

Po tym jak ostatnio usłyszałam, że nawet Kanadyjczykom potrafią odmówić prawa wjazdu (mimo znacznie lepszej sytuacji gospodarczej Kanady), to już myślę, że wszystkiego się można po nich spodziewać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filades nie trzeba slyszec o Kanadzie a czytac forum w dziale Kanada,tam masz od marca 2008 roku o zawroceniach z lotniska oraz jak kto jest na dzien dziejszy

nikt Ci nie powie na 100% co moze byc na granicy ale jak nie wezmiesz udzialu w loterii to masz pewne ze Cie wpuszcza?

aby tak super bylo to znasz juz odpowiedz..ale znajac zycie to nie wezmiesz udzialu w loterii a mozesz byc zawrocona ..

teraz wybor nalezy do Ciebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co czułam się bezpiecznie, bo latam tam regularnie i szybko mnie przepuszczali na lotniskach, planowany udział w loterii mnie jednak stresuje, bo to dla nich "dowód" że teraz chcę tam zostać za wszelką cenę. Wiem jednak, że nikt mi nie pomoże, bo decyzja na lotnisku to też loteria ;)

Miałam tylko nadzieję, że ktoś napisze, "tak, brałem/am udział, a potem bez problemów wjechałem/am na wizę turystyczną", wtedy czułabym się troszkę pewniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...