Skocz do zawartości

Snn & Stanowe Prawo Jazdy Na Wizie J-1, Co Po Wygasnieciu Wizy/zmianie Statusu?


sikorkaxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sikorkaxx to jakim zyciem zyjesz to Twoja sprawa i jak piszesz kazdy ma prawo do swoich racji i tego jak widzi ,swojego zdania..

I teraz moze i 3-4 Albanczyka spotkasz i bedzie ok ale inna dziewczyna spotka kogos innego i co wtedy bedzie?a no ze masz tyle szczescia a moze cos jeszcze innego ..I tak samo masz z innymi narodowsciami ,,osobami roznych religii..

czy cos jest zlego w polowaniu na GC jak tutaj padlo? i jest i nie ma

moze napisze co jest zlego--jesli dany partner nie wie ze chodzi tylko o GC a nie o zadna milosc to moze sie okazac tak ze potem zacznie mowic komu popadnie ze mial taka dziewczyne i tak jego zrobila -chyba ze potem pojawi sie milosc

a wtedy udowodnic przed taka osoba ze teraz ma doczynienie z inna osoba jest bardzo trudno..

To samo sie tyczy mezczyzn co tak robia z kobietami-dziewczynami

jesli ktos chce sama GC to niech powie i bedzie po tzw klopocie..

ps sa takie przypadki ze dziewczyna-chlopak slyszac ze ktos ma wize turystyczna mowi ze Ty chcesz slub na papiery i nic wiecej i teraz skad o tym wie?a no z roznych opowiesci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikorkaxx to jakim zyciem zyjesz to Twoja sprawa i jak piszesz kazdy ma prawo do swoich racji i tego jak widzi ,swojego zdania..

I teraz moze i 3-4 Albanczyka spotkasz i bedzie ok ale inna dziewczyna spotka kogos innego i co wtedy bedzie?a no ze masz tyle szczescia a moze cos jeszcze innego ..I tak samo masz z innymi narodowsciami ,,osobami roznych religii..

oczywiscie zgadzam sie w 100 %, wszystko zalezy od czlowieka co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluje na GC bo sie spotykam z "tubylcami"...lol, wiedzialam ze od razu mni sie o to sie posadzi..no nic nie mam ci tego za zle.

Nie, nie tylko dlatego - wziąłem pod uwagę całokształ Twojej twórczości na forum... A powodzenia to Ci życzę na serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko dlatego - wziąłem pod uwagę całokształ Twojej twórczości na forum... A powodzenia to Ci życzę na serio...

nie no rozumiem, wkoncu zalozylam temat o ewentualnym "pozostaniem tu". no ale od pewnego czasu mnie to zastanawialo jak to naprawde jest, wgl ta cala ameryka mnie fascynuje ;) a i moze ten temat tez sie komus przyda kiedys. Mi sie tu podoba, dlatego rozwazam podjecie studiow tu ( niestety dopiero w nastepnym roku ze wzgledu na fundusze :( . No a potem niestety trzeba wracac, ale zawsze mozna na turystycznie wrocic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych albanow to ja zawszez myslalam ( bleeeee nieee ) i powiem ze bardzo sie rozczarowalam jak uslyszalam jakiej narodowosci byl ten chlopak.( zawsze sie pytam amerykanow o korzenie z ciekawosci ;), mialam nadzieje ze to moze byc italiano ! ( eejj ale prosze mnie tu nie krytykowac ) i wgl bylam specyficznie nastawiona.

Moze sikorkaXX byla specyficznie sceptyczna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...