Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


maxim030

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pracy tak jest wszędzie w Europie na zachodzie również jak trafisz na oszusta to będziesz pracował za darmo .

Zasada jest prosta .Pracujesz przez tydzień i jak Ci pracodawca tygodniówki nie wypłaci będzie kręcił ,odciągał to już wiadomo ,że trafiłeś na oszusta.Nie wolno pracować ani godziny dłużej.Trzeba szukać nowej pracy a oszusta trzeba naciskać ,straszyć departamentem pracy ,adwokatem itp. Jak się będzie pracować dalej i czekać na kasę to będzie tylko gorzej bo będą upływały kolejne tygodnie ,dług będzie rósł a oszust będzie zacierał ręce.

Nie wszyscy oszukują .Znam wiele przypadków ,że ludzie przyjechali ,popracowali i ich nikt nie oszukał.

Pracodawcy którzy oszukują wiedzą ,że również nielegalny może złożyć skargę do departamentu pracy albo zgłosić się do adwokata tylko nieraz ten nielegalny musi poinformować pracodawcę ,że on też o tym wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam widzicie ze nowy jestem . plan mam nastepujacy w przyszlym roku max. 2 tygodnie chcialbym zwiedzic , duzo powiedziane odwiedzic , odpoczac jeszcze nie sprecyzowane czy wschodnie czy moze zachodnie wybrzeze wiadomo zachod z hawajami to troszeczke wiekszy koszt (chyba ze sie myle ) a wschod + bahamy . wszystko sam sobie chce zorganizowac od przelotu poprzez wynajecie hotelu i wycieczki .moje pytanie jest nastepujace czy po wize uderzac juz teraz czy najpierw zalatwic sprawy z przelotami itd.? po przeczytaniu wielu postow na forum, w mojej sytuacji wydaje mi sie , znaczy sie jestem pewny (choc do konca nigdy ni mozna byc pewnym) ze nie powinienem miec problemow ze zrealizowaniem planow tj. dostanie wizy i rozmowy z imigracyjnym ( praca na stale , rozpoczete studia). dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam widzicie ze nowy jestem . plan mam nastepujacy w przyszlym roku chcialbym zwiedzic duzo powiedziane odwiedzic , odpoczac jeszcze nie sprecyzowane czy wschodnie czy moze zachodnie wybrzeze wiadomo zachod z hawajami a wschod z bahamami . wszystko sam sobie chce zorganizowac od przelotu poprzez wynajecie hotelu i wycieczki .moje pytanie jest nastepujace czy po wize uderzac juz teraz czy najpierw zalatwic sprawy z przelotami itd.?

No oczywiście ,że najpierw załatw wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam widzicie ze nowy jestem . plan mam nastepujacy w przyszlym roku chcialbym zwiedzic duzo powiedziane odwiedzic , odpoczac jeszcze nie sprecyzowane czy wschodnie czy moze zachodnie wybrzeze wiadomo zachod z hawajami a wschod z bahamami . wszystko sam sobie chce zorganizowac od przelotu poprzez wynajecie hotelu i wycieczki .moje pytanie jest nastepujace czy po wize uderzac juz teraz czy najpierw zalatwic sprawy z przelotami itd.?

Pomyśl przed 2, może 3 sekundy co będzie jak kupisz bilety (non-refundable w dodatku) i nie dostaniesz wizy... Odpowiedź chyba dość prosta jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...