Skocz do zawartości

[F-1] Wiza. Przekroczenie Granicy Mex-Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam wize F-1, ktora otrzymalem na max 5 lat lub do czasu ukonczenia szkoly w USA. Problem jest taki, ze nie uczeszczam do tej szkoly, poniewaz program nauczania jaki jest tam przeprowadzony jest mi dobrze znany i w Polsce moglbym te studia odbyc za darmo a w USA wiadomo jakie sa ceny dla obcokrajowcow. Oczywiscie uczeszczal bym do tej szkoly gdybym nauczyl sie czego nowego ale niestety tak nie bedzie. To tak jakby np. wrocic sie do gimnazjum...

Oczywiscie jest to moj blad, ze nie zapoznalem sie dokladniej z programem nauczania.

Po obliczeniach mam na tyle swoich pieniedzy z Polski aby byc w USA jeszcze max 2 lata. Wiem, ze WIZA F1 nie pozwala mi pracowac idoskonale to rozumiem.

Ok przejde do sedna. Czy moge odwiedzic Meksyk (mam 4h tam) i nie bac sie o to, ze nie wpuszcza mnie z powrotem (moga sprawdzic, SEVIS a szkola mogla dac znac, ze nie chodze do nich na zajecia....) Bardzo zalezy mi na odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Hmm nie wiadomo czy szkola dala znac, ze nie chodze ale na pewno nie dala znac - ze chodze do nich. Hmm ale na granicach nie zawsze sprawdzaja, wystarczy pokazac paszport z wiza hmmm mam tam blisko do meksyku i moge o niego nie zachaczyc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Hmm nie wiadomo czy szkola dala znac, ze nie chodze ale na pewno nie dala znac - ze chodze do nich. Hmm ale na granicach nie zawsze sprawdzaja, wystarczy pokazac paszport z wiza hmmm mam tam blisko do meksyku i moge o niego nie zachaczyc :(

Tu nie pytaj tylko sprawdz.

Wowczas powroc i opowiedz jak udalo ci sie przekrecic prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedne szkoly daja znac a inne szkoly nie daja znac ..cos dostales od tej szkoly ze nie chodzisz?

co do pokazywania paszportu to chyba masz na mysli ze nie oddajesz I-94 ktore dostaje sie na granicy ,kiedy mozna skoczyc na pare dni do Meksyku-Kanady i wrocic na tym samym..

ale nie masz pewnosci co moze byc na granicy,na jakiego urzednika trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...