Skocz do zawartości

Blogi O Życiu W Usa


Anarion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

http://stany.blog.pl/

Polecam....dosyc kontrowersyjny, ale bardzo dobry.....

kontrowersyjny o tyle, ze kolo mieszka u mamusi w piwnicy w jakims kondo pod detroit

i wiecej przebywa w polsce niz w usa

uzywany jezyk jest niepotrzebnie wulgarny

w kazdym razie mnie to nie zaimponowalo

nie wiem czy to jest twoj blog ewo ef czy moze kolezanki

ale odnosze wrazenie ze glowna bohaterka

ma glownie powazne problemy :

a] ze stopami

b] ze swoim zniewiescialym facetem

moja opinia: nothing to write home about :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kontrowersyjny o tyle, ze kolo mieszka u mamusi w piwnicy w jakims kondo pod detroit

i wiecej przebywa w polsce niz w usa

uzywany jezyk jest niepotrzebnie wulgarny

w kazdym razie mnie to nie zaimponowalo"

Haha...musze przyznac, że mocno mnie rozbawiles....szczegolnie tym tekstem o piwnicy w kondo pod detroit...haha...dobre :D

Ale na powaznie....jest kontrowersyjny z tego powodu....ze autor...porusza dosyc mocno watki religijne, socjologiczne i polityczne...oczywiscie w sposob subiektywny, ale przy tym jest bardzo dobrym obserwatorem....a wulgaryzmy wynikaja z poruszanych kwestii..... sam "kolo" natomiast przyznaje, ze gardzi sztuczna poprawnoscia polityczna.....jak dla mnie rewelka...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodam też bloga, na którym ja stawiam pierwsze kroki w blogowaniu, layout się zmieni po mojej wizycie w Bostonie, kiedy dodam zdjęcia autorskie i wykombinuję z nich jakiś szablon :D Blog

Jeśli ktoś chce poczytać o tym jak przygotowuję się do wyjazdu i być ze mną podczas mojego pierwszego kontaktu z ju es ej i podczas pozniejszej byc moze majowej albo czerwcowej emigracji, to zapraszam na bloga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...