Skocz do zawartości

Blogi O Życiu W Usa


Anarion

Rekomendowane odpowiedzi

Też bardzo żałuję, że dziewczyna postanowiła przestać pisać na blogu. Przeczytałam go od początku do końca. Pisala szczerze i z emocjami. Fajnie sie czytalo.

Tymczasem pozostaje mi wrocic do bloga - stany.blog.pl

Koles niedawno pojawil sie znow w USA i zaczal pisac, wiec czekam na jego notki. Lubie jego styl pisania, mimo, iz momentami przesadza z konstrastami ;) Widzialam tez ze gania go w komentarzach za wyrazanie samozachwytu, ale ja mam to akurat gdzies. Lubie pewne siebie osoby ;)

Jesli chodzi o mojego bloga- dzieki, milo slyszec pozytywny komentarz, az chce sie wtedy pisac hah ;) btw. jest na moim blogu wzmianka o mięsie z supermarketu ;) Powinna zatrzymać apetyt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Też bardzo żałuję, że dziewczyna postanowiła przestać pisać na blogu. Przeczytałam go od początku do końca. Pisala szczerze i z emocjami. Fajnie sie czytalo.

Tymczasem pozostaje mi wrocic do bloga - stany.blog.pl

Koles niedawno pojawil sie znow w USA i zaczal pisac, wiec czekam na jego notki. Lubie jego styl pisania, mimo, iz momentami przesadza z konstrastami ;) Widzialam tez ze gania go w komentarzach za wyrazanie samozachwytu, ale ja mam to akurat gdzies. Lubie pewne siebie osoby ;)

Jesli chodzi o mojego bloga- dzieki, milo slyszec pozytywny komentarz, az chce sie wtedy pisac hah ;) btw. jest na moim blogu wzmianka o mięsie z supermarketu ;) Powinna zatrzymać apetyt ;)

Jako ze w pracy nie zawsze jestem bardzo zajety to z checia sprawdze tamten blog. I potem wyrobie sobie o nim jakas opinie.

Co do Twojego bloga to sie go latwo czyta, jestem juz na dole 1-szej strony wiec juz przyczytalem o tym miesie. ;)

Najbardziej mnie zaciekawil wiek emerytalny - tylko 40 lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://stany.blog.pl/

Polecam....dosyc kontrowersyjny, ale bardzo dobry.....

Dzień później trzech ok. 10letnich Czarnuchów w biały dzień, włożyło swoje czare, małe łapki przez okno samochodu jednego z polskich budowlańców, otworzyło drzwi i zaczęło wygrzebywać drobniaki ze wszystkich schowków i szufladek. Odkręcać nawigację, itd. Tak, 9-10latkowie! Polski budowlaniec zdąrzył dobiec do samochodu na czas i mówi:

- To ja Wam tutaj domy buduję, a wy mnie okradacie?!

W odpowiedzi zobaczył spieprzające trzy czarne małpki, które gdy były już w dostatecznej, bezpiecznej odległości zaczęły prostować środkowe palce swoich czarnych dłoni.

Brzydze sie rasizmem! jak mozna czlowieka nazywac malpa? ...... polaczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze w pracy nie zawsze jestem bardzo zajety to z checia sprawdze tamten blog. I potem wyrobie sobie o nim jakas opinie.

Co do Twojego bloga to sie go latwo czyta, jestem juz na dole 1-szej strony wiec juz przyczytalem o tym miesie. ;)

Najbardziej mnie zaciekawil wiek emerytalny - tylko 40 lat!

Nie do końca jest to wiek emerytalny, trzeba mieć przepracowane ponad 20 lat (niedokładnie rozwinęłam temat, za co przepraszam i już poprawiłam i dodałam co trzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak samo jak nazywać kogoś ...polaczkiem...

bo to jest polaczek! zobaczy tylko w jaki sposb pisze o innych, typowy polaczek ktoremu sie w glowie poprzewracalo do nadmiaru US...ale nazywac kogos malpa albo czarnuchem? zwlaszca male dzieci? czy ty uwazasz ze to normalne? co z tego ze kradna, jak bys nie miala co jesc i bys byla wychowana w takiej a nie innej dzielnicy, nikt by ci nie powiedzial ze to co robisz jest zle. Takim ludziom trzeba pomagac a nie wysmiewac ich kolor skory. Obrzydliwe to jest i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te dzieci nie mają co jeść? Jesteś pierwszą osobą od której coś takiego słyszę i bardzo w to wątpię ale ok, nie będę tego negować, nie byłam w ich domach, nie widziałam, nie wypowiadam się. Natomiast trzeba się przeciwstawiać wszelkim złym zachowaniom, tutaj akurat dotyczy to kradzieży i należałoby zacząć od dorosłych, ale nie można usprawiedliwiać czegoś takiego dzieciństwem. To do niczego dobrego nie prowadzi.

Temat rasizmu to temat "rzeka" i stary jak świat, ale obrażanie kogoś zawsze będzie obrażaniem, nie ważne czy jest to obraźliwe określenie na tle rasowym czy narodowościowym. Rozumiem po części co miałaś na myśli, a przynajmniej staram się, lecz zniżanie się do takiego poziomu wypowiedzi nie wywołuje dla osoby, która w taki sposób coś komentuje zrozumienia lecz wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krowa to jak jest w USA,?pomaga ludziom ubogim jak Tobie pomoglo i jak kto napisalas mialas cos jesc czy tez nie,jak kto jest naprawde ze ktos musial krasc z glodu?

jak z tym jest naprawde,chyba znajdziesz prosta odpowiedz na to a moze nie ...

Mowisz o obrazaniu,,tak to zawsze jest zle ale kto tego nie robi?zawsze kogos urazisz okresleniem ze dla Ciebie to nie bedzie nic a kogos to bedzie bolec

jak np ze Twoi rodzice sa alkoholicy i Ty tak samo bedziesz i co wtedy powiesz?dlatego dla kogos to bedzie nic co mowi ..a dla kogos kto to slyszy bedzie obrazliwe i bedzie zle sie czul.

I nie ma tak naprawde znaczenia jaki wyraz,slowo powiesz ale co ta osoba odczuje..

Zgodze z tym ze nalezy takim osobom pomagac ale ile jest takich osob co pomagaja?wyciagaja reke i mowia ze daje Ci szanse,mozesz liczyc na mnie,reszta faktycznie zalezy juz od danej osoby czy to wezmie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień później trzech ok. 10letnich Czarnuchów w biały dzień, włożyło swoje czare, małe łapki przez okno samochodu jednego z polskich budowlańców, otworzyło drzwi i zaczęło wygrzebywać drobniaki ze wszystkich schowków i szufladek. Odkręcać nawigację, itd. Tak, 9-10latkowie! Polski budowlaniec zdąrzył dobiec do samochodu na czas i mówi:

- To ja Wam tutaj domy buduję, a wy mnie okradacie?!

W odpowiedzi zobaczył spieprzające trzy czarne małpki, które gdy były już w dostatecznej, bezpiecznej odległości zaczęły prostować środkowe palce swoich czarnych dłoni.

Brzydze sie rasizmem! jak mozna czlowieka nazywac malpa? ...... polaczek!

bo to jest polaczek! zobaczy tylko w jaki sposb pisze o innych, typowy polaczek ktoremu sie w glowie poprzewracalo do nadmiaru US...ale nazywac kogos malpa albo czarnuchem? zwlaszca male dzieci? czy ty uwazasz ze to normalne? co z tego ze kradna, jak bys nie miala co jesc i bys byla wychowana w takiej a nie innej dzielnicy, nikt by ci nie powiedzial ze to co robisz jest zle. Takim ludziom trzeba pomagac a nie wysmiewac ich kolor skory. Obrzydliwe to jest i tyle!

Autor bloga moze w nim wyrazac jakiekolwiek poglady, zgodnie ze swoimi przekonaniami i jest to tylko i wylacznie jego sprawa (na tym blog polega)...oczywiscie czytelnik ma prawo komentowac tresci w nim zwarte..ale, jezeli tak bardzo owe tresci atakuja jego swiatopoglad, to powinien omijac go szerokim lukiem...Moim zdaniem jest to blog dla ludzi z otawrtym umyslem na poglady innych i ktorzy potrafia skonfrontowac swoj obraz swiata z

z subiektywna rzeczywistoscia opisana przez autora...i dojsc do jakiejs konkluzji popartej argumentami, zamaist rzucac puste hasla typu: "brzydze sie rasizmem" czy "obrzydliwe to jest i tyle"...Nie wiem w jakim miescie rezydujesz, ale Twoja druga wypowiedz jest...hmm....mocno dziwna jak na kogos kto mieszka w USA...nigdy nie trafilas (nawet przez przypadek) do "czarnej dizelnicy"...i nie odczulas "goscinnosci" miejscowych w stosunku do jedynej bialej postaci w promieniu...2/3 przecznic...o zachodzie slonca?...jak nie, to polecam, zeby troszke poszerzyc horyzonty i odpowiednio uzasadnic swoje hasla powyzej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...