Skocz do zawartości

Zmiana Kategorii Z F3 Na F1


linkilink

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Karina.

Rozumiem że mogę już wszystkie dokumenty załatwiać i lekarzy

czy te dokumenty mają jakiś okres ważności ? np. zaświadczenie o niekaralności, zupełny akt urodzenia , badania lekarskie.

Z informacji jakie dostałem wynikało że ;

dostanę w najbliższym czasie list z NVC (myślałem że z ambasady)

w momencie kiedy mam list z NVC i wszystkie dokumenty z badaniami

dzwonię do ambasady w warszawie , umawiam termin spotkania i jadę na rozmowę

Karina czy możesz napisać o jakie opłaty dokładnie chodzi w jakiej wysokości są te opłaty ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie umawiasz zadnej rozmowy z Ambasada to nie wiza turystyczna czy tez nie imigracyjna ;)

dostaniesz na e-mial taka wiadomosc jak to nie ktore osoby dostawaly ze masz miec wizyte na dany dzien .chyba ze nie podales adresu e-mail

mozesz tez dzwonic do dzialu wiz emigracyjnych w tej sprawie ,znasz numer do tego dzialu?

Zaswiadczenie o niekaralnosci ma swoja date waznosci

http://polish.poland...rtificates.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adresu e mail nie podawałem nie przypominam sobie numeru też nie znam

widzę że miałem przez cały czas złe informacji jak to załatwiać

załamka

Masz niejasne informacje. Dokumenty sa dla wszystkich takie same - osoba, ktora Ci to prowadzi powinna dac Ci wczesniej liste rzeczy wymaganych do NVC i mialbys czas zeby wszystko miec zgromadzone - jak tak zrobilam z wieloma osobami z Forum - ludzie jeszcze mieli sprawy w immigration, a juz dokumenty gromadzili, bo tego sie nie zgromadzi w jednym dniu, zwlaszcza, ze sa jeszcze Formy do wypelnienia, ktore musisz podpisac osobiscie... Musze przejrzec podatki ludzi, musze przygotowac formy dla sponsora (i wspolsponsora jali konieczne) - to zajmuje czas i wymaga cierpliwosci i uwagi... Lekarz jest najmniej teraz wazny, bo jesli Ty nic jeszcze nie masz to poczekasz sobie ze sprawa w NVC... Po zrobieniu zaplaty w NVC, ja wszystko wysylam od razu i wtedy mam pewnosc, ze te dokumenty beda przejrzane od razu wszystkie a nie na 'raty' co automatycznie wydluza wszystko (przejrzenie jednego pakietu dokumentow moze zajac okolo 6 tygodni).

Dopiero po przejsciu NVC, NVC wyznacza Ci wizyte w ambasadzie, a Ty masz czas aby zalatwic lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

mam jeszcze kilka pytań co do DS 230

1. wpisujemy wszystkie szkoły łącznie z podstawową (w języku angielskim)?

,

2 czy potrzebne będą wszystkie świadectwa szkół ?

3 zatrudnienie wpisujemy w języku angielskim ?

i czy trzeba mieć świadectwa pracy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to je wpisz ale tylko te wpisuj

zadnych bajek nie wpisuj bo i po co

jakbys tak pobyl na forum,poczytal je dobrze i zapoznal sie to wizy rodzinne jak i z loterii maja takie same formularze

ale mozesz przy wizach rodzinnych wcale nie pracowac,pracowac ,byc osoba bezrobotna i taka wize otrzymasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...