Jump to content

Artykuł 212(A)(6)(C)(I) Ina I Szansa Na Wjazd Po Zniesieniu Wiz


Recommended Posts

Witam !

Dostałem odmowę wydania wizy B1 na podstawie Artykułu 212(a)(6)©(i) INA "dożywotnie pozbawienie możliwości otrzymania wizy ... na drodze oszustwa lub przedstawiania fałszywych informacji". Mam złożone od 2005 r dokumenty o zieloną kartę i w/w odmowę. Jak to ma wyglądać kiedy przyjdzie termin wizyty w sprawie zielonej karty ? Czy jest jakakolwiek szansa na wjazd do usa ? A jak to będzie wyglądać po ewentualnym zniesieniu wiz, czy warto ryzykować i lecieć ? Czy mogą mnie cofnąć z lotniska ?

Link to comment
Share on other sites

chyba lepiej zeby ci dozywotnio zabronili wjazdu na teren usa

niz zebys tam polecial, przez pomylke dostal zielona karte a potem obywatelstwo

zas po kilku latach kiedy juz sie dorobisz wyladowal w ICE detention center

a potem na lotnisku im. fryderyka szopena ...

sorki ale lajf iz brutal a te brutalnosc glownie zawdzieczamy swojej wlasnej glupocie :(

Link to comment
Share on other sites

Czyli jak Polska weszłaby do grona państw z ruchem bezwizowym to też nie mam szans ? Moi rodzice są w usa i mają obywatelstwo amerykańskie a ja mam zakaz wjazdu czy to lajf is brutal ? :(

Nie masz zadnych szans - nie wiem dlaczego ruch bezwizowy mialby cos zmienic. Life jest wlasnie fair - za cos tego bana w koncu dostales...

Przy GC interview dostanuesz po prostu denial

Link to comment
Share on other sites

W DS160 nie wpisałem że staram się o zieloną kartę ( nie było rubryki do wpisania) ale dokumenty miałem i pokazałem. Pan w okienku powiedział że chciałem go oszukać i nie wpisałem tego we wniosku Ds160. Chciałem z synem odwiedzić moich rodziców w czasie wakacji. Syn też nie dostał za zbyt małe więzi z krajem.

Link to comment
Share on other sites

Przeciez w DS160 jest pytanie dla wszystkich o ewentualne sponsorowanie na zielona karte i dwie mozliwosci odpowiedzi YES albo NO, bez zadnych innych opcji typu nie wiem albo nie powiem.

Nie rozumiem, jak to mozliwe, ze nie miales takiego pytania.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...