Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


caroll432

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy w obecnej chwili jest lepiej w stanach czy nie. Chodzi mi bardziej o osoby na nielegalu. Jak się wam żyje. Jak jest dziś w USA. Czy jest ta praca czy nie. Planuję wyjechać w maju 2012 na wizę turystyczną no i może ją sobie przedłuże, potem zobaczymy co się będzie działo. Dlatego pytam was czy to się jeszcze w miare opłaca, czy są szanse na mieszkanie i pracę, jak się mają zarobki do naszych w Polsce. Chodzi mi o konkretne odpowiedzi a nie o takie że mojego kolegi znajomy to .... albo ja to 3 lata temu to.... Piszcie o tym co się dziś dzieje. Dzięki wszystkim z góry za odpowiedzi. Dodam że jestem sam i mam 35 lat, chcę coś zmienić w moim życiu a mam vizę turystyczną na 10lat. pozdrawiam z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do jakiego miasta lecisz,znasz sie na przepisach i ktos Ci pomoze w USA jak trafisz do wiezienia?

do tego pracowales kiedys na czarno nie otrzymywales za to wyplaty i jak wtedy bylo ,,

do tego umiesz jezyk,umiesz cos ,mozesz wziasc prawe kazda prace i za kazda kase ,,bo nie wiadomo co bedzie potem,,moze byc juz roznie

mozesz dobrze trafic a mozesz nie zbyt i bierzesz takie cos pod uwage

sa tacy ze im sie wiedze ale co to ma do Ciebie?tak samo myslisz ze tak bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie moim tematem.

Sly6 dlaczego miałbym trafić do więzienia? za co?, nie kradne nie morduje i nie oszukuje. nawet nie pale i rzadko piję.

Jest tam wielu moich znajomych i świetnie sobie radzą nawet na nielegalu. Ludzie wyjechali i żyją bez więzieiń itp. Język zanm i to dobrze, i chciałbym spróbować do Chicago. Może i nie ma kokosów ale w Polandi też ich nie ma. Na razie myślę o wyjeździe ale kto wie, słucham i czytam co się dzieje w usa. Przepisów też można się dowiedziec. Wszędzie sa jakieś zakazy i nakazy. Ja zawsze szanuje przepisy a ludzi się nie boję że dostaje lęków mijając czarnego brata. W sumie to się wiele nie dowiedziałem po waszych postach no ale może trafią się tu jeszcze inni którzy coś więcej pozytywnego napiszą. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...