Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Wyjazd Jako Osoba Towarzyszaca


Rekomendowane odpowiedzi

Lece do niego, wpisze jego dane we wniosku, wezme list z jego firmy i mam nadzieje, ze bedzie dobrze.

Pytam o to co moze byc na granicy bo slyszalam o przypadkach, ze jak dziewczyna leciala do chlopaka to zaraz bylo podejrzenie, ze zamierza pozostac i taka osobe cofali do Polski. Po prostu sie zastanawiam czy samo powiedzenie prawdy bedzie w tym przypadku wystarczajace :)

Musze ustalic szczegoly z firma faceta i bede niedlugo wypelniala wniosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

becia cos nie czytasz za uwaznie kogo cofaja i za co...

bywa tak ze sie cofa dziewczyny-kobiety ale podobnie cofaja w Ambasadzie ze leca do rezydentow,obywateli USA i moze zachodzic podejrzenie ze tam beda legalizowac pobyt a Twoj chlopak co ma tam?aby wize pobytowa

fakt nadal musisz pokazac ze lecisz tam w celach turystycznych

jak bedziesz miec i 5 tys dol us to moga Cie cofnac

to nie kwota ma mowic ze lecisz turystycznie-chociaz z Twoja postawa oraz jak mowisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly - wiem, ze musze udowodnic, ze lece turystycznie, ale wydaje mi sie, ze nie powinno byc problemu, planuje wybrac sie na tydzien do faceta, ktory jest tam legalnie na wizie sluzbowej, ja chce poleciec na tydzien zeby pozwiedzac i sie z nim zobaczyc. Jego firma pokrywa koszty przelotu, mieszkanie mam za darmo, wiec nie chcialabym takiej okazji zaprzepascic, ale zwyczajnie sie obawiam bo wiadomo, ze roznie bywa. W Polsce mam prace, wiec teoretycznie jest do czego wracac.

Jesli bylam kiedys za granice jako au pair to mozna o tym wspomniec? Nie bedzie to minusem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale au pair gdzie?

moze pasc pytanie o wyjazdy zagraniczne a wtedy powiesz ze bylas ....

To sama widzisz jakies masz plusy tego wiec tego sie trzymaj

sama sobie odpowiedzialas teraz dlaczego miala bys wizy nie otrzymac/

fakt nie wie sie tego w 100% nim sie nie podejdzie po wize ale tak podejdz do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sie wypelnia bo nie znam angielskiego, ale faceta najwyzej bede prosila o pomoc, umowimy sie na skype i poprosze zeby pomogl mi ten wniosek wypelnic.

Na pewno w trakcie beda sie pojawialy pytania, wiec bede tutaj je zadawala :)

Najwiekszym dla mnie stresem jest to, ze nie znam angielskiego i moge miec problem z dogadaniem sie z celnikiem na granicy... :(

Sly bylam jako au pair w Niemczech. We wniosku nie ma punktu w ktorym nalezy o tym wspomniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety nie maja pkt na temat podrozy :)

a teraz na jakim lotnisku bedziesz ladowac?czym bedziesz leciec?sa takie lotniska ze mozesz nie znac jezyka i poradzisz sobie bo sa urzednicy co mowia po polsku lub tez kogos zawolaja z pasazerow itp,,tych wyjsc troche jest wiec najpierw wiza a potem podroza bedziesz sie martwic

ds 160,,,masz tam jak ktos wypelniaj tez itd

http://forum.usa.info.pl/topic/16284-jak-wypelnic-ds-160/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...