Skocz do zawartości

Podanie O Wize Turystyczna, Kilka Watpliwosci:


Rekomendowane odpowiedzi

sly, nie wyobrazasz sobie, jaka ja noc przeszlam, jak zobaczylam, ze adres maila, z ktorego dostalam potweirdzenie rozni sie nieznacznie od tego z linku, ktory mi podales!!!! Mam nadzieje, ze jesli za 2 h wysle formularz, nie bedzie problemu na czwartkowej rozmowie, maja w koncu cale 3 pelne dni, zeby poczytac informacje o mnie.

Dzieki wielkie sly za Twoj poranny post, jestem juz spokojniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej, dla potomnych informuje jak to wszystko przebiegalo w Madrycie:

wizyta o 8.30:

przyszlam tylko z teczka pelna dokumentow, bez telefonu, torebki i okazalo sie, ze wszystkie kobiety przyniosly ze soba nawet wielkie torby, telefony, etc. Kobieta ¨na bramce¨krecila nosem, ale pozwolila imp rzejsc (przechowala gdzies ich telefony).

W recepcji dostalam numerek, kazano mi przygotowac wypelniony formularz, zdjecie i dowod wplaty. Po kilku minutach moj numerek sie wyswietlil, w okienku odebrano ode mnie trzy ww. dokumenty. Znowu mialam wrocic do ¨poczekalni¨, po ok. 20minutach znowu wyswietlil sie moj numerek, odciski palcow, spytano sie mnie, czy mowie po angielsku, wrocilam do poczekalni. Po ok. 30 min moj numerek wyswietlil sie po raz trzeci, bardzo symptyczny pan, spytal sie co chce robic w USA, prosil o wymienienie kilku miejsc, ktore chce zwiedzic, pytal sie jak dlugo mieszkam w Hiszpanii, ile zarabiam, na czym polega moja praca, czy mam chlopaka, jakiej jest narodowosci i jak dlugo jestesmy razem. Nie musialam przedstawiac zadnych dodatkowych dokumentow, rozmowa trwala nie wiecej niz 10 minut. Zostalam poinformowana: your visa has been approved¨. Mialam czekac do 7 dni roboczych na paszport, a wczoraj (czyli 1 dzien po wizycie w ambasadzie) dostalam juz paszport z wiza.

:)

Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...