Skocz do zawartości

California Szukam Taniego Biletu Na Lato


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Może ktoś doradzić w zakupie biletu na okres wakacyjny? Obecnie KLM z AF mają taką "srednia" promocje.Nie wiem jak sie bedą ceny kształtowaly za miesiąc lub dwa, a nie chce potem przepłacić i żalować. Moze mial ktos do czynienia z biletami do stanów na wakacje i moze doradzić kiedy najlepiej kupować? Chodzi mi dokładniej o Los Angeles

Obecnie bilety kształtują się w cenie +-2700. Jak myślicie będzie jeszcze szansa kupić taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie www.Lufthansa.com ma najtansze loty na "west coast"

No i tak jak pisza poprzednicy to jest okres wakacyjny wiec rewelacji nie bedzie ja na twoim miejscu poczekał bym jeszcze z 2-3 tyg moze cos sie zmieni ale potem to bedzie juz tylko drozej! nawet 3500zł RT

powodzenia!!

o kurde patrzyłęm na przykładowe ceny no i wymiata 3000zł.....:( lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lufthansa ma obecnie bardzo wysokie ceny. Obecnie w air france mozna kupic za niecale 2700 tylko, ze ta promocja trwa jeszcze 3 dni do konca miesiaca. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie rozmowy z urzednikiem na lotnisku w USA. Mianowicie jeżeli mam np bilet powrotny za równe 2 miesiące to czy urzędnik może zobowiązać mnie do wczesniejszego powrotu niż mam na bilecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie rozmowy z urzednikiem na lotnisku w USA. Mianowicie jeżeli mam np bilet powrotny za równe 2 miesiące to czy urzędnik może zobowiązać mnie do wczesniejszego powrotu niż mam na bilecie?

Oczywiscie ,ze moze ale zapewne, jezeli Cie wpusci, to wbije na pol roku wize. Powodzonka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może ktoś doradzić w zakupie biletu na okres wakacyjny? Obecnie KLM z AF mają taką "srednia" promocje.Nie wiem jak sie bedą ceny kształtowaly za miesiąc lub dwa, a nie chce potem przepłacić i żalować. Moze mial ktos do czynienia z biletami do stanów na wakacje i moze doradzić kiedy najlepiej kupować? Chodzi mi dokładniej o Los Angeles

Obecnie bilety kształtują się w cenie +-2700. Jak myślicie będzie jeszcze szansa kupić taniej?

Witam

Zapisz się na newsletter wybranych linii lotniczych i poluj na promocje, jeśli cena jest teraz niekorzystna. Można też zarezerwować najtańszy bilet i później zrezygnować (oby bezpłatnie - czytaj warunki), jeśli pojawi się lepsza oferta.

Pozdrawiam

www.biletylotniczenajtaniej.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...