Skocz do zawartości

Wypożyczenie Samochodu - Pytanie Ogólne, Plus Gps


Konraddu

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym ten google navigator jednak sporo pozostawia do życzenia. Niedawno się tym bawiłem dla testu i nawigacja była bardzo bardzo podstawowa a do tego opóźniona - mówiło mi, żebym skręcił już po tym jak skręciłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że przy google musisz korzystać z sieci, co już kosztuje i to sporo :) No chyba, że ma się lokalną kartę sim z dobrym pakietem

Owszem, ja przy pierwszym wyjeździe kupiłem kartę sim w USA bo inaczej to nie miałoby sensu.

Poza tym ten google navigator jednak sporo pozostawia do życzenia. Niedawno się tym bawiłem dla testu i nawigacja była bardzo bardzo podstawowa a do tego opóźniona - mówiło mi, żebym skręcił już po tym jak skręciłem...

Nie wiem od czego to zależy, mój działa wyśmienicie. Może od telefonu/wersji systemu operacyjnego? Ja wiem, że odkąd zacząłem używać Google Navigation, nie był mi potrzebny żaden inny GPS :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja mam to na androidzie gingerbread. Jedyne co moja nawigacja potrafi powiedzieć to "in XXX miles turn right/left" oraz "now turn right/left". Ale bawiłem się tym jakiś miesiąc temu, może się już coś zmieniło... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na highwayach działa to w ten sposób:

"In XXX miles take exit YYY, I-ZZ to AAAAAAAA"

"In 2 miles take exit YYY, I-ZZ to AAAAAAAA"

"In 1000 ft. take exit YYY"

"Take exit YYY"

Na drogach miejskich:

"In 1000 ft. turn left into North XXXX Drive"

"Turn left"

"In a half mile slide right into East YYYY Road"

"Slide right, then your destination will be on the left"

"You have arrived"

etc.

Nie ma na co narzekać, bo czego więcej potrzeba od GPSu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Za to mozna miec prawdziwy GPS (typu Garmin) ze znacznie lepszymi mapami i dosc aktualnymi POI, z wygodnym mocowaniem i sensownej wielkosci ekranem...

Korzystałem z Garmin-a i wiem, że mapy w Nokii są równie dobre, z aktualnymi POI. (tutaj są te mapy online http://maps.nokia.com/40.773365,-73.9619252,15,0,0,normal.day ) do tego w n8 jest aparat 12 Mpix który robi ładne zdjęcia, kręci filmy w HD, i ma dobrze działające wf-fi. Dla mnie to bardzo wygodne, nie będę musiał nosić kilku urządzeń gdyż smartfon mi je zastąpi. Nie pisz z góry, że to bez sensu zainteresuj się tym co skrytykowałeś a później oceniaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...