Skocz do zawartości

Samotny Wyjazd Do Usa, Tym Razem Na Stałe.


Gość Piot3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Piot3r

Mieszkalem kiedys na Greenpoint i chodzilem tam do szkoly. Ridgewood tez cos kojarze ;). Jesliby sie zebrala fajna ekipa na wyjazd to bardzo chetnie do niej dolacze. Yoshizaki, z tymi wakacjami to jeszcze nie wiem. Moglbym zostac i popracowac w sezonie zeby dorobic sobie ladnie, ale tez mozliwe ze nie zostane i wyjade szybciej. Powedzialem sobie ze to moj ostatni rok w Polsce i tego chce sie trzymac. Powoli juz mysle o rezygnacji z aktualnej pracy i sprzedazy auta. Nie chce z tym wszystkim zwlekac na ostatnie miesiace roku. Musze ogarnac te stronki co mi podaliscie, ale teraz jak na zlosc nie moge komputera wlaczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piot3r

Dzięki asu ;). Wiem, że mi się uda i wierze w to. Inaczej bym się za to nie zabierał. Jeśli chodzi o wykształcenie, doświadczenie i specjalizacje... to jest bardzo kiepsko. Studia przerwałem więc jestem po ogólniaku. Doświadczenia tez żadnego nie mam bo miałem/mam aktualnie jedną pracę. Początek na pewno będzie trochę ciężki. Zawsze sobie daję radę i w USA też sobie dam ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...