Skocz do zawartości

Samotny Wyjazd Do Usa, Tym Razem Na Stałe.


Gość Piot3r

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze malo spotkales osob..bo wychodzi ze osoby mieszkajace zagranica sa dobrzy a Ci co przylatuja z Polski burcza a to nie tedy droga

a jak sadzisz co slyszalem od osob co mieszkaja zagranica?ze radze se sam,a co mnie obchodzisz,itd

I tak moglbym wymienic bez konca wiec po co mam sie pytac jak prawie takie cos slyszalem?w duzej czesci..bo nie kazdy tak byl i chwala Bogu :)

ale to nie jest wyjscie wcale z tej sytuacji bo sam nawet zadales pytanie na forum w sprawie sponsorowania i chciales sie czegos dowiedziec i sie dowiedziales-chyba wiec nalezy sie pytac bo moze ktos odpowie a ze mozna wiele razy dostac po du...wiec czasami lepiej sie nie pytac ...

jak sadzisz ,,Tobie moze ktos wiecej pomoc niz mi chociaz jestem dluzej i to jest ciekawe prawda :) od takie jest zycie i nalezy dalej zyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Piot3r

ObecNY

Dzieki wielkie :). Po to zalozylem ten temat, zeby ludzie mogli jak najwiecej napisac o realiach jakie dotykaja nowo przybylych do USA. Kazda wskazowke i rade biore pod uwage. Bardziej jednak biore pod uwage NY poniewaz tam najwiecej mieszkalem i to miasto jest bliskie memu sercu heh. No i tak jak piszesz, auto nie jest tam tak naprawde potrzebne bo subway'em rzeczywiscie wszedzie dojedziesz. Jesli chodzi o ludzi to ja juz nie wnikam. Mysle ze spor na ten temat jest zbedny. Przed wakacjami zwalniam sie z pracy i mam nadzieje ze moj wyjazd stanie sie bardziej realny niz obecnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wakacjami zwalniam sie z pracy i mam nadzieje ze moj wyjazd stanie sie bardziej realny niz obecnie.

Pozdrawiam

Popieram. Jesli zwalniac sie z pracy to tylko przed wakacjami. Przez to te wakacje beda moze troche dluzsze.

Ale nie bardzo rozumiem dlaczego rzucenie pracy ma bardziej urealnic Twoj wyjazd. Niewatpliwie latwiej jest wyjechac jesli nastepnego dnia nie trzeba sie znowu zrywac do roboty....ale czy akurat to miales na mysli ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piot3r

Makdonald,

Chodzi o to, że siedzę w tej pracy od 2 lat i czuję się jakbym stanął w miejscu. Od jakiegoś czasu czuję, ze muszę się po prostu stamtąd zwolnić. Czuję, że to będzie rok dużych zmian w moim życiu i dlatego będzie trzeba podjąć parę ważnych decyzji :). A wolne wakacje to inna sprawa ;P. Fajnie by było, ale możliwe że załapię się na robotę sezonową. Wpadnie jeszcze trochę więcej pieniążków na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piot3r

Sly6,

Może faktycznie jestem w innej sytuacji ze względu na obywatelstwo i pewne problemy mnie nie dotyczą, bądź dotyczą mniej. Zazwyczaj spotykam dobrych i pomocnych ludzi więc jakoś się o to nie martwię :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz wygrany los na loterii co do tych osob spotykanych :)

znam podobna osobe do Ciebie i dla niej wyjazd jest zawsze wspanialy i spotyka same wspaniale osoby i kiedy ja sie slucha to faktycznie cudownie jest :) az sie wierzyc nie chce ze sa tacy ludzie dobrzy-uczynni oraz zyczliwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...