Jump to content

Problem Dyskryminacji Osób Niepełnoletnich W Stanach Zjednoczony Ameryki


Wicek

Recommended Posts

ok, z tematem trochę przesadziłem, ale zalezy mi na zebraniu większej liczby opinii, totez zastosowałem taki chwyt marketingowy : )

Rozważałem wyjazd w te wakacje na Work and Travel, kiedy doszło do mnie, że mam skończone 20 lat i do końca roku nic sie w tej kwestii nie zmieni. Jak myślicie mocno by to uszczupliło wrażenia z tego wyjazdu? Bardzo tam przestrzegają tych ograniczeń? Słyszałem, że tak. Jechać a nie móc w pełni poznać tego kraju, trochę szkoda : ) przez cztery miesiące zero wyjsc do pubow, klubow. Byłbym bardzo wdzięczy za opinie osób które były w Stanach.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Do jakiejś knajpy gdzie sprzedają między innymi piwo wejdziesz, ale nie napijesz się alkoholu. Nawet jak by się udało go kupić to ja bym raczej nie ryzykował... Do klubów raczej nie wejdziesz i nie kupisz żadnego alkoholu w sklepie spożywczym. Pilnują tam do tego stopnia, że często jak jesteś w jakiejś knajpie ze znajomymi i ktoś idzie kupić wszystkim po piwku to barmanowi musi pokazać tyle oddzielnych ID, ile kupuje piw - żeby przypadkiem ktoś nie kupił komuś nieletniemu. Dobrze, że tak pilnują, a nie to co u nas... A poznać w ten kraj można równie dobrze bez chlania. Nie chcesz raczej poznać co się dzieje jak cię zgarnie policja pijanego za jakąś niegroźną błahostkę i dowie się, że jesteś pijany jako nieletni i do tego obcokrajowiec...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...