Skocz do zawartości

Umówienie Na Rozmowe Z Konsulem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem spytać czy ktoś orientuje się kiedy najwcześniej po wypełnieniu i wysłaniu wniosku o wizę można telefonować do konsulatu w celu umówienia spotkania z konsulem??

Tak, jak mówią moi poprzednicy - można dzwonić zaraz po wysłaniu wniosku. Pamiętaj tylko przygotować numer potwierdzenia wysłania wniosku, paszport i miej wydrukowaną Confirmation Page ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Sly za szybką odpowiedź. To spytam jeszcze. Nie mam mnie teraz w kraju. Jeśli wypełnie DS-160 i umówie się na spotkanie z konsulem dzwoniąc na numer (48 22) 523 2000 na jakiś tam termin to czy moge w dowolnym czasie dokonać opłaty za rozpatrzenie wniosku wizowego, byleby przed spotkaniem mieć kwit ? Z tego co wyczytałem to opłaty można dokonać na Poczcie Polskiej lub w oddziale banku i musi być kwit z pieczątką. W kraju będe dopiero na jakiś tydzień przed umówioną rozmową. Czy opłaty moge dokonać w dowolnym czasie byleby przed rozmową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...