Skocz do zawartości

Deportacja Z Kanady A Wjazd Do Usa Jako Turysta


kanadol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow

mam pytanie do zorientowanych ludzi w tym temacie.

Otoz 6 lat temu mialem deportacje z Kanady z powodu przedluzonego pobytu tzn. przesiedziana

wiza turystyczna o 3 lata, obecnie mam wize turystyczna 10 letnia do usa , dostalem ja rok temu, nigdy nie bylem w

stanach.

Otoz mam pytanie czy moge miec problemy na granicy usa przy wjezdzie, dokladnie przylatuje na 3 tygodnie do New York

czy moga miec informacje amerykanie o mojej deportacji z kanady a jesli tak to czy bedzie to mialo wplyw na moj wjazd

do us

intencje mam czysto turystyczne

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musza miec twoich danych o deportacji bo wtedy jeszcze baza danych US/Canada nie byla ze tak powiem 'sprzezona"

Bardzo proste pytanie na granicy typu

czy przebywales kiedykolwiek nielegalnie w jakomkolwiek kraju zadane przez urzedasa imigracyjnego powinno ci nasunac wizje czy wiedza czy nie o twoim grzechu z Kanady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sly6

najpierw probowalem przedluzyc wize turystyczna po 6 miesiacach pobytu i dostalem odmowe oraz dobrowolny nakaz opuszczenia kanady,

po pol roku mnie zlapano przypadkowo i trafilem do deportacyjnego wiezienia na 3 dni, wyszedlem za kaucja 5000 dolarow,

podpisywalem sie pozniej co miesiac w urzedzie deportacji przez jakis okres czasu az dostalem termin na rozmowe w sprawie

ustalenia daty deportacji, wtedy skonczylem moje meldowanie - automatycznie moja kaucja przepadla, zglosilem sie dopiero po 3 latach do nich z prosba o paszport i z biletem do Polski (dobrowolnie). W dniu wylotu odprowadzalo mnie do samolotu 2 straznikow , ale z kultura bez zadnych kajdankow, za rece czy cos podobnego . Powiedziano mi ze po roku moge sie starac ponownie o wize do kanady.

Mam takie jeszcze pytanie moze sie orientujecie ?

Wyslalem w tym roku aplikacje na loterie green card , czy w przypadku wylosowania i rozmowy pozniej z urzednikem

moze byc problem z jej otrzymaniem w zwiazku z moja deportacja z kanady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum w tematach o loterii wizowej masz podane formularze ktore moze bedziesz musial wypelnic i zobacz jakie masz tam pytania-czy cos jest o deportacji z jakiegos kraju.

jesli bedziesz musial to przedstawic zaswiadczenie o niekaralnosci z Kanady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłeś pobyt w Kanadzie o 3 lata i Cie deportowali a teraz wysłałeś papiery o zieloną kartę i powiadasz że jedziesz czysto turystycznie na 3 lata... tzn 3 tygodnie do USA???

Moim zdaniem możesz mieć wielkie problemy z dostaniem się do USA.

nie rozumiem jakie wielkie problemy moge miec ?

jedno drugie nie wyklucza... tzn.wyslanie aplikacji o green card a wyjazd na 3 tygodnie jako turysta

po drugie mam rezydenta UK, mieszkam tu juz 5 lat, mam stala prace, pieniadze na koncie w UK jak i w Polsce

oczywiscie ze jest taka opcja ze nie wpuszcza, kazdemu moze sie to trafic...

na szczescie na stanach sie nie konczy swiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...