Jump to content

Zdjęcie Do Wniosku Wizowego - Problem


Recommended Posts

Witam,

Mam problem ze zdjęciem we wniosku DS-160. Zdjęcie zrobiłem w domu, wykadrowałem jakimś narzędziem do automatycznego kadrowania (chyba ID photo maker) i załadowałem do formularza. Wszystko było ok, formularz zdjęcie przyjął więc wydawało mi się, że jest dobrze.

Potem, podczas umawiania wizyty, kobieta powiedziała, że dobrze jest jeszcze dodatkowo przynieść zdjęcie wydrukowane.

No to pomyślałem, że dam to moje do fotografa. Wtedy dopiero zwróciłem uwagę, że zdjęcie nie ma wymiarów 600x600 tylko mniej. Mimo to, wydawałoby się rygorystyczny, automat w formularzu takie zdjęcie zaakceptował.

Czy może być z tym problem podczas wizyty w konsulacie?

W związku z tym poszukałem lepiej i dzisiaj dopiero znalazłem oficiajne narzędzie do kadrowania zdjęcia, wykadrowałem odpowiednio i myślę, żeby to wydrukować i przynieść.

Bardzo się tego czepiają? W końcu formularz przyjął niewymiarowe zdjęcie...

Z góry dzięki za jakieś informacje.

Link to comment
Share on other sites

OK. Dzięki. Faktycznie lepiej wziąć zdjęcie. W końcu po to jest tam ta rejestracja chyba. :)

Aha. Pytanie z innej beczki nie ode mnie. Jeśli ma się wizę B1/B2 na 10 lat, to liczba wjazdów jest nieograniczona, tak? W sensie, czy przed kolejnym wyjazdem trzeba coś zgłaszać w konsulacie?

Link to comment
Share on other sites

Jesli ma sie litere M w entres napisane a te wizy maja to faktycznie liczba wjazdow jest nieograniczona i niczego nie trzeba zglaszac.

ale o kazdym wjezdzie decyduje urzednik na lotnisku oraz ze jak zostaniesz choc 1 dzien dluzej niz masz napisane na I94 to ta wiza na 10 lat przestaje byc wazna i wtedy musisz isc po nowa wize .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...